Офіційний веб-сайт
Наприклад, 16.02.2019
Наприклад, 16.02.2019
Для людей з вадами зору

Е-декларації: НАЗК направило до суду адмінпротокол щодо невчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складений стосовно заступника начальника управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складений стосовно заступника начальника управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області. Рішення прийнято на засіданні Національного агентства.

Протокол складено за несвоєчасне без поважних причин подання cуб’єктом декларування повідомлення про суттєві зміни в майновому стані внаслідок придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Нагадаємо, що частина друга статі 52 Закону України «Про запобігання корупції» визначає, що у разі суттєвої зміни в майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, декларант у 10-денний строк з моменту отримання доходу чи придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство (заповнити відповідну електронну форму на веб-сайті Національного агентства у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Національне агентство зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.