Офіційний веб-сайт
Наприклад, 20.04.2019
Наприклад, 20.04.2019
Для людей з вадами зору

Національне агентство направило до суду ще 11 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду ще 11 протоколів про адміністративні правопорушення за результатами повних перевірок декларацій, контролю своєчасності подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду ще 11 протоколів про адміністративні правопорушення за результатами повних перевірок декларацій, контролю своєчасності подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Протоколи складено стосовно депутата Олександрівської селищної ради Донецької області Гончарова Петра Степановича, депутата Запорізької обласної ради, директора по охороні праці, промислової і техногенної безпеки ПАТ «Запоріжсталь» Черняка Ігоря Анатолійовича, старшого слідчого прокуратури Київської області Безрука Антона Сергійовича, головного спеціаліста Управління економічного розвитку та фінансів Міністерства культури України Нагребельної Оксани Юріївни, головного спеціаліста Управління мовної політики та літератури Міністерства культури Паращенко Тетяни Сергіївни.

Так, встановлено, що подаючи декларацію за 2016 рік, Петро Гончаров недостовірно вказав інформацію про орендовані ним земельні ділянки, зокрема не вказав їх вартість на дату набуття. Також депутат не зазначив вартість нежитлового приміщення, що перебуває у його власності.

Загалом в декларації посадовця встановлено відображення недостовірних відомостей на загальну суму 195 970 гривень.

Депутат Ігор Черняк протягом березня-травня 2017 року не подавав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані щодо отримання доходу за основним місцем роботи у вигляді заробітної плати та бонусів. Так, разовий дохід посадовця становив від 81 081 до 327 112 гривень, що перевищує визначений законодавством поріг для подання відповідного повідомлення  у розмірі 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

За результатами контролю своєчасності подання декларацій встановлено, що Тетяна Паращенко несвоєчасно подала щорічну декларацію за 2017  рік, а Антон Берзрук та Оксана Нагребельна – за 2016 та 2017 роки.

Нагадаємо, відповідальність за подання недостовірної інформації у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня відповідного року, а також за несвоєчасне подання такої декларації або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані передбачена статтею 172-6 КУпАП.

Національне агентство також зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.