Офіційний веб-сайт
Наприклад, 19.10.2018
Наприклад, 19.10.2018
Для людей з вадами зору

НАЗК: до суду направлено ще 8 адмінпротоколів

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про направлення до суду ще 8 протоколів про адміністративні правопорушення.

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про направлення до суду ще 8 протоколів про адміністративні правопорушення.

З них за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів Національне агентство склало 6 протоколів за частинами першою, другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За неповідомлення відповідного органу і вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів складено протоколи стосовно службовця Миронівської райдержадміністрації, який прийняв рішення про призначення компенсаційних виплат близькій особі, та депутата Боярської міської ради, який голосував за відведення земельної ділянки близькій особі. Крім того, складено протоколи стосовно 2-х депутатів Солоницівської селищної ради Харківської області, які публічно не оголосили про конфлікт інтересів під час розгляду питань щодо продовження собі оренди нежитлового приміщення, поновлення договору про користування земельною ділянкою щодо близької особи.

Ще 2 протоколи, передбачені частиною першою статті 172-6 КУпАП, складено стосовно 2-х колишніх працівників Державної фіскальної служби України за несвоєчасне подання без поважних причин електронної декларації.

Нагадаємо, що несвоєчасне подання без поважних причин декларації, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За неповідомлення особою про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів - накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Національне агентство зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.