Офіційний веб-сайт
Наприклад, 18.01.2019
Наприклад, 18.01.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК: Інформація про зарплати членів Національного агентства є відкритою 

Враховуючи численні інформаційні запити щодо нарахувань та виплат, здійснених членам Національного агентства з питань запобігання корупції, зокрема  до моменту появи інформації  в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Національне агентство оприлюднює дані про розмір заробітної плати керівництва органу за січень 2017 року.

Враховуючи численні інформаційні запити щодо нарахувань та виплат, проведених членам Національного агентства з питань запобігання корупції, зокрема  до моменту появи інформації  в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Національне агентство оприлюднює дані про розмір заробітної плати керівництва органу за січень 2017 року.

Зарплата Голови НАЗК Наталії Корчак за січень 2017 року склала 81, 120 тис. гривень:  посадовий оклад   -  32, 448 тис. гривень,   надбавка за вислугу років – 16,226 тис. гривень,  надбавка за інтенсивність праці –  32,448 тис. гривень.

Заступник Голови НАЗК Руслан Радецький отримав за січень поточного року 75, 715 тис гривень. Розмір нарахувань та виплат члену НАЗК Руслану Рябошапці склав  61, 352 тис. гривень.  Зарплата члена НАЗК Олександра Скопича у січні склала 75, 996 гривень.

Нагадаємо, що відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції», члени НАЗК, які є суб’єктами декларування, у десятиденний строк  подають через власний персональний електронний кабінет до системи Єдиного державного реєстру  повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.  

Частина друга статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язує декларанта внести зміни до Реєстру декларацій у разі суттєвої зміни в майновому стані, а саме, у разі  отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.