Офіційний веб-сайт
Наприклад, 20.04.2019
Наприклад, 20.04.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК: направлено до суду адмінпротоколи стосовно проректора Одеського медичного університету та ще двох суб’єктів декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротоколи щодо неподання або несвоєчасного подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані  3-ма суб’єктами декларування.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротоколи щодо неподання або несвоєчасного подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані  3-ма суб’єктами декларування.

Протоколи складено стосовно проректора з науково-педагогічної роботи Одеського національного медичного університету Владлени Дубініної, колишнього начальника Держфінінспекції в Хмельницькій області Лариси Одинець та депутата Віто-Поштової сільської ради Києво-Святошинського району Олександра Пацьори.

Національне агентство встановило, що проректор університету Владлена Дубініна несвоєчасно подала до Єдиного державного реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у зв’язку з отриманням подарунка у вигляді квартири вартістю понад 687 тис. гривень.

Лариса Одинець, перебуваючи на посаді начальника Держфінінспекції в Хмельницькій області, не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після отримання доходу в сумі понад 173 тис. гривень.

Також встановлено, що депутат Віто-Поштової сільської ради Олександр Пацьора не повідомив Національне агентство про отримання у спадок 2/3 квартири загальною площею 46,1 кв.м. у м.Києві.

Нагадаємо, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подається суб’єктом декларування у разі отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, у десятиденний строк з моменту отримання такого доходу або придбання майна.

Відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані передбачена частиною другою статті 172-6 КУпАП у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Національне агентство зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.