Офіційний веб-сайт
Наприклад, 22.06.2018
Наприклад, 22.06.2018
Для людей з вадами зору

НАЗК направило до НАБУ обґрунтований висновок про виявлення ознак пов’язаного з корупцією правопорушення

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Національного антикорупційного бюро України обґрунтований висновок про виявлення ознак пов’язаного з корупцією правопорушення стосовно одного з народних депутатів України

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Національного антикорупційного бюро України обґрунтований висновок про виявлення ознак пов’язаного з корупцією правопорушення стосовно одного з народних депутатів України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні НАЗК.

Рішення прийнято за результатами перевірки своєчасності подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, проведеної уповноваженою особою НАЗК.

За результатами перевірки встановлено, що з 27 листопада 2014 року народний депутат України зарахований на роботу до Верховної Ради України восьмого скликання для здійснення депутатських повноважень на постійній основі. Відповідно, народний депутат України є суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України “Про запобігання корупції”, та зобов’язаний був подати щорічну декларацію.

Станом на 14 березня 2017 року щорічна декларація за 2015 рік народного детутата України в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, була відсутня.

Національне агентство з питань запобігання корупції вбачає у діях народного депутата ознаки корупційного правопорушення, про що складено обґрунтований висновок, який направлено для розгляду до Національного антикорупційного бюро України.

Нагадаємо, що покарання за умисне неподання декларації суб’єктом декларування передбачене статтею 3661 Кримінального кодексу України.