Офіційний веб-сайт
Наприклад, 21.04.2019
Наприклад, 21.04.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК направило до суду адмінпротоколи за неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані

Національне агентство направило до суду адмінпротоколи стосовно чотирьох посадовців за неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, що виникли у зв’язку з отриманням доходів та придбанням автомобіля.

Національне агентство направило до суду адмінпротоколи стосовно чотирьох посадовців за неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, що виникли у зв’язку з отриманням доходів та придбанням автомобіля.

Складено 2 протоколи стосовно заступника директора департаменту – начальника відділу аналізу фінансування, розрахунків та звітності Фінансового департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції Григорія Соломахи, який не подав до Єдиного державного реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після отримання доходу у вигляді безпроцентної позики в сумі понад 1,1 млн грн та придбання автомобіля «Audi Q5» 2017 року випуску вартістю майже 1,3 млн гривень.

Колишній начальник управління внутрішньої безпеки у Волинській області Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції Сергій Водько не повідомив Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані, отримавши дохід за час вимушеного прогулу на суму понад 87 тис. гривень.

Також не подали відповідні повідомлення до Реєстру декларацій колишній прокурор Ізмаїльської місцевої прокуратури Одеської області Сергій Калінін після отримання заробітної плати в розмірі понад 107 тис. грн та колишній прокурор прокуратури Дніпропетровської області Євген Бондаренко, отримавши заробітну плату на суму понад 90 тис. гривень.

Нагадаємо, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подається суб’єктом декларування у разі отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, у 10-денний строк з моменту отримання такого доходу або придбання майна.

Відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані передбачена частиною другою статті 172-6 КУпАП у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.