Офіційний веб-сайт
Наприклад, 20.04.2019
Наприклад, 20.04.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК направило до суду протоколи стосовно державного уповноваженого Антимонопольного комітету та інших суб’єктів декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 16 адмінпротоколів за фактами порушень термінів подання декларацій та неподання/несвоєчасного подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 16 адмінпротоколів за фактами порушень термінів подання декларацій та неподання/несвоєчасного подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Національне агентство встановило, що державний уповноважений Антимонопольного комітету Агія Загребельська несвоєчасно подала до Єдиного державного реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у зв’язку з отриманням доходу від відчуження автомобіля TOYOTA RAV 4 2007 року випуску вартістю 300 тис. гривень.

Начальник управління внутрішнього аудиту Фонду державного майна Олександр Ліпінський, отримавши при звільненні в порядку переведення з посади начальника Держфінінспекції в Київській області дохід в сумі понад 146 тис. гривень, не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Стосовно посадовців складено протоколи за частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подається суб’єктом декларування у разі отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, у десятиденний строк з моменту отримання такого доходу або придбання майна.

Крім того, Національне агентство направило до суду 14 протоколів за результатами здійснення контролю за своєчасністю подання декларацій.

Встановлено, що порушили без поважних причин терміни подання декларацій посадовці Головних управлінь ДФС у м. Києві та Київській області, прокурори Київських місцевих прокуратур № 10, № 3, Снятинського відділу Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області, посадовець управління аналітичного забезпечення КМДА, а також колишні працівники Мінкультури, Департаменту охорони здоров’я КМДА, Одеської митниці ДФС та колишній капітан Миколаївського морського порту.

Нагадаємо, відповідальність за несвоєчасне подання декларації передбачена частиною першою статті 172-6 КУпАП.

Національне агентство зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.