Офіційний веб-сайт
Наприклад, 20.04.2019
Наприклад, 20.04.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК перевірить е-декларації ще трьох суб’єктів декларування, серед яких заступник Міністра

Національне агентство з питань запобігання корупції під час засідання прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще трьох осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2017 роки.

Національне агентство з питань запобігання корупції під час засідання прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще трьох осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2017 роки. Перевірка триватиме 60 календарних днів.

Суб’єкти декларування, щодо яких розпочнуть перевірку:

  1. Браіловська Крістіна Едуардівна, начальник юридичного управління Державної служби геології та надр України, за 2015 рік.
  2. Зінченко Юлія Федорівна, головний державний інспектор Головного управління Державної фіскальної служби в м. Києві, за 2016 та 2017 роки.
  3. Роменський Дмитро Володимирович, заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату, за 2015 рік.

Також були прийняті рішення про результати здійснення повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які були подані:

  1. Дрогобецьким Іваном Івановичем, сільським головою Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області, за 2016 рік.
  2. Кісільовим Ігорем Петровичем, депутатом Київської міської ради, за 2016 рік.
  3. Поляковим Максимом Анатолійовичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2016 рік.

Крім того, Національне агентство прийняло рішення про подовження терміну повної перевірки декларацій чотирьох суб’єктів декларування на додаткові 30 календарних днів.