Офіційний веб-сайт
Наприклад, 23.10.2018
Наприклад, 23.10.2018
Для людей з вадами зору

НАЗК проведе повну перевірку е-декларацій ще 5 осіб на підставі отриманих звернень

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 5 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 5 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, отриманою від фізичних та юридичних осіб, державних органів, у листах, зверненнях чи скаргах, з повідомлень засобів масової інформації, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, які стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені.

Суб’єкти декларування, щодо яких розпочнуть перевірку:

  1. Вороніна Наталія Вікторівна, заступник начальника Волноваського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, за 2015 та 2016 роки

  2. Гончаров Петро Степанович, депутат Олександрівської селищної ради Донецької області, за 2016 рік

  3. Клочко Сергій Леонтійович, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міськради Черкаської області, за 2016 рік

  4. Петренко Микола Миколайович, помічник-консультант народного депутата України, за 2016 рік

  5. Стоянов Іван Васильович, депутат Дмитрівської сільської ради Татарбунарського району Одеської області, за 2016 рік.

Перевірка зазначених декларацій триватиме 60 календарних днів та буде розпочата наступного дня за днем прийняття відповідного рішення.

Крім того, Національне агентство прийняло рішення про продовження на 30 календарних днів строку повної перевірки декларацій 14-ти суб’єктів декларування.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 14 розділу ІІІ Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, рішення про продовження повної перевірки декларації приймається у випадку неотримання відповідей та/або інформації по суті, необхідних для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити (листи) НАЗК.