Офіційний веб-сайт
Наприклад, 21.04.2019
Наприклад, 21.04.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК розпочало повну перевірку е-декларацій ще 11 осіб: депутати, судді, директори

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку декларацій ще 11 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки. Відповідні рішення були прийняті на засіданні Національного агентства сьогодні.

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку декларацій ще 11 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки. Відповідні рішення були прийняті на засіданні Національного агентства сьогодні.

Суб’єкти декларування, щодо яких розпочнуть перевірку:

 1. Бабак Віталій Анатолійович, депутат Полтавської обласної ради, за 2016 рік;
 2. Денищенко Денис Вікторович, директор Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації, за 2016 рік;
 3. Дігтяр Микола Іванович, суддя Зіньківського районного суду Полтавської області, за 2015 рік;
 4. Дубневич Богдан Васильович, народний депутат України, за 2016 рік;
 5. Зінченко Людмила Миколаївна, депутат Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, за 2016 рік;
 6. Кривонос Павло Олександрович, генеральний директор державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв", за 2016 рік;
 7. Новобранов Володимир Борисович, голова Розівської районної ради Запорізької області, за 2015 та 2016 роки;
 8. Поліщук Андрій Сергійович, суддя Миронівського районного суду Київської області, за 2016 рік;
 9. Попович Ірина Миколаївна, суддя Господарського суду Харківської області, за 2015 та 2016 роки;
 10. Ряболус Віталій Миколайович, заступник начальника оперативно – розшукового управління Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, за 2016 рік;
 11. Тараненко Юрій Миколайович, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, за 2015 та 2016 роки.

Перевірки зазначених декларацій триватимуть 60 календарних днів та будуть розпочаті наступного дня за днем прийняття рішення.

Крім того, Національне агентство прийняло рішення про подовження терміну повної перевірки декларацій 20-ти суб’єктів декларування ще на 30 календарних днів. Нагадаємо, що відповідно до пункту 14 розділу ІІІ Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, рішення про продовження повної перевірки декларації приймається у випадку неотримання відповідей та/або інформації по суті, необхідних для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити (листи) Національного агентства.

Проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка стосується конкретного суб’єкта декларування та містить фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені. Ця інформація може бути отриманою Національним агентством від фізичних та юридичних осіб, державних органів у листах, зверненнях чи скаргах, з повідомлень засобів масової інформації, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей.