Офіційний веб-сайт
Наприклад, 25.06.2018
Наприклад, 25.06.2018
Для людей з вадами зору

НАЗК: Святогірського міського голову Олександра Дзюбу оштрафовано на 1700 грн

Святогірського міського голову Олександра Дзюбу визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП. Таку постанову ухвалив Слов’янський міськрайонний суд Донецької області 4 вересня 2017 року, розглянувши матеріали, які надійшли від Національного агентства з питань запобігання корупції

Святогірського міського голову Олександра Дзюбу визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП. Таку постанову ухвалив Слов’янський міськрайонний суд Донецької області 4 вересня 2017 року, розглянувши матеріали, які надійшли від Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відповідно до постанови суд встановив, що Олександр Дзюба порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів і призначив йому адміністративне стягенння у вигляді штрафу у розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн.

Нагадуємо, уповноважена особа НАЗК склала та направила до суду протокол про адміністративне правопорушення стосовно Святогірського міського голови у серпні поточного року.