Офіційний веб-сайт
Наприклад, 24.04.2019
Наприклад, 24.04.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК та Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні обговорили подальшу співпрацю

Про стратегічний план розвитку Національного агентства з питань запобігання корупції на 2017-2020 роки, який надав можливість визначити пріоритетні напрямки для удосконалення діяльності до 2020 року, йшлося сьогодні під час зустрічі з очільницею програми “Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні” Екою Ткешелашвілі. Стратегію сформовано завдяки послідовній підтримці міжнародних партнерів, в тому числі - Антикорупційній ініціативі ЄС в Україні (EUACI). 

Про стратегічний план розвитку Національного агентства з питань запобігання корупції на 2017-2020 роки, який надав можливість визначити пріоритетні напрямки для удосконалення діяльності до 2020 року, йшлося сьогодні під час зустрічі з очільницею програми “Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні” Екою Ткешелашвілі. Стратегію сформовано завдяки послідовній підтримці міжнародних партнерів, в тому числі - Антикорупційній ініціативі ЄС в Україні (EUACI). 

Голова Національного агентства Наталія Корчак окреслила основні напрацювання та спектр завдань відомства на найближчий час. З метою виконання Стратегії розвитку Національного агентства та планування подальшої співпраці під час зустрічі обговорили можливі напрямки спільної роботи у 2018 році. Зокрема, йшлося про продовження співпраці над впровадженням рекомендацій, наданих в рамках проведеного аналізу бізнес процесів проведення повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року Національне агентство з питань запобігання корупції з метою детального вивчення зовнішнього й внутрішнього середовища процесу повної перевірки е-декларацій та визначення пріоритетних заходів для його удосконалення за допомогою експертів Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) провело аналіз бізнес-процесів повної перевірки е-декларацій. За результатами підготовлено звіт, у якому вказується на проблеми, з якими доводиться стикатися у процесі проведення повної перевірки е-декларацій та надано 85 рекомендацій щодо їх усунення чи удосконалення процесу перевірки.