Офіційний веб-сайт
Наприклад, 16.02.2019
Наприклад, 16.02.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК: Уряд схвалив проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2017 році

Проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2017 році був схвалений Кабінетом Міністрів України сьогодні під час засідання. 

Проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2017 році був схвалений Кабінетом Міністрів України сьогодні під час засідання. 

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» у Національній доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики відображено, зокрема: основні характеристики кількісних та якісних показників корупції, стан реалізації антикорупційної стратегії та державної програми з її реалізації, інформацію про результати виконання органами державної влади заходів щодо запобігання та протидії корупції, у тому числі в рамках міжнародного співробітництва, узагальнений аналіз ситуації щодо корупції в Україні.

Окремий розділ документа містить звіт Національного агентства з питань запобігання корупції за 2017 рік.

Вперше Національна доповідь підготовлена з урахуванням результатів дослідження рівня сприйняття корупції в Україні. Документ охоплює питання запобігання корупції в усіх сферах суспільних відносин,  від представницьких органів влади до приватного сектору. У кожному розділі наведено висновки щодо ефективності антикорупційних заходів у тій чи іншій сфері, а також рекомендації щодо вжиття заходів для мінімізації корупційних проявів.

Документ підготовлено з використанням матеріалів центральних органів виконавчої влади, спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції (Генеральної прокуратури України, Національної поліції України та Національного антикорупційного бюро України).