Офіційний веб-сайт
Наприклад, 19.03.2019
Наприклад, 19.03.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК внесло приписи заступникові Голови Держлісагентства та голові Вінницької обласної ради

Національне агентство внесло 3 приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону.

Національне агентство внесло 3 приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону.

Припис внесено заступникові Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимиру Бондарю стосовно виконуючого обов’язки директора ДП «Герцаївське державне спеціалізоване лісництво агропромислового комплексу» Петра Минзату, під керівництвом якого працювала його дружина. Таким чином, у в.о. директора був неврегульований потенційний конфлікт інтересів, зумовлений сімейними стосунками.

Крім того, Національне агентство внесло припис голові Вінницької обласної ради Анатолію Олійнику стосовно начальника комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" Олександра Чернятинського, у прямому підпорядкуванні якого працювала дружина, що могло вплинути на об’єктивність прийняття рішень під час виконання його службових повноважень і свідчило про наявний потенційний конфлікт інтересів, який був неврегульований.

Також внесено припис керівникові Київської місцевої прокуратури № 6 Олександру Авдєєнку стосовно порушення вимог частини четвертої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції», а саме надання не у повному обсязі та з порушенням встановлених законодавством строків інформації та документів на запит Національного агентства.

Згідно з приписами, Національне агентство вимагає усунути вказані порушення, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.