Офіційний веб-сайт
Наприклад, 22.01.2018
Наприклад, 22.01.2018
Для людей з вадами зору

НАЗК затвердило більшу частину висновків за результатами аналізу звітів політичних партій

Національне агентство з питань запобігання корупції вже затвердило 184 висновки за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за четвертий квартал 2016 року з 261 отриманого звіту.

Національне агентство з питань запобігання корупції вже затвердило 184 висновки за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за четвертий квартал 2016 року з 261 отриманого звіту. Підготовлені  Департаментом з питань запобігання політичній корупції  чергові 103 висновки затверджені сьогодні на засіданні НАЗК.

Перший 81 висновок за звітами політичних партій було затверджено на засіданні Національного агентства 23 березня поточного року. Ці висновки оприлюднюються на офіційному веб-сайті НАЗК за посиланням: https://nazk.gov.ua/iv-kvartal.

Аналіз останньої частини звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за четвертий квартал 2016 року продовжується відповідно до встановлених законодавством термінів.

Як відомо, відповідно до частини чотирнадцятої статті 17 Закону України «Про політичні партії в Україні», підготовка і затвердження висновків за результатами такого аналізу здійснюються у строк, що не перевищує двох місяців з дня його надходження.