Офіційний веб-сайт
Наприклад, 19.03.2019
Наприклад, 19.03.2019
Для людей з вадами зору

НАЗК завершило серію тренінгів для посадовців

Національне агентство з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН в Україні провело серію тренінгів для уповноважених підрозділів, працівників юридичних та кадрових служб органів державної влади.

Національне агентство з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН в Україні провело серію тренінгів для уповноважених підрозділів, працівників юридичних та кадрових служб органів державної влади. 24 тренінги прослухали близько тисячі учасників антикорупційного навчання з міста Києва та регіонів, яке тривало з серпня по листопад цього року.

Навчання проводилось з метою формування однакового підходу застосування норм антикорупційного законодавства працівниками державних органів та посадовими особами місцевого самоврядування, підвищення їх професійного рівня.

12 тренінгів на тему «Електронне декларування» допомогли вивчити порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, що передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, а також посад з підвищеним корупційним ризиком, процедури застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» при заповненні декларації, порядок повної перевірки декларації та питання здійснення контролю щодо своєчасного подання суб’єктами декларування декларацій.

Також було проведено 12  тренінгів на тему «Правові аспекти організації роботи із запобігання корупції», під час яких вивчали засади антикорупційної політики в Україні, окремі аспекти функціонування уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції та обговорили питання щодо гарантій захисту викривачів корупції за законодавством України.

Тренінги для уповноважених осіб з питань запобігання корупції Національне агентство проводить вже другий рік поспіль й планує продовжити подібне навчання у 2019 році.