Офіційний веб-сайт
Наприклад, 20.04.2019
Наприклад, 20.04.2019
Для людей з вадами зору

Рішення про проведення зовнішньої незалежної технічної експертизи системи е-декларування не підтримали двоє членів НАЗК

Питання проведення незалежної експертизи (аудиту) системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” не було підтримано двома з чотирьох членів Національного агентства з питань запобігання корупції.

Питання проведення незалежної експертизи (аудиту) системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” не було підтримано двома з чотирьох членів Національного агентства з питань запобігання корупції. Рішення не підтримали Руслан Радецький та Руслан Рябошапка. Це означає, що початок проведення незалежної технічної експертизи Реєстру е-декларування відтерміновується.

Прийняття рішення НАЗК про проведення зовнішньої незалежної технічної експертизи інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” повинно було забезпечити проведення зовнішньої незалежної технічної експертизи ІТС Реєстр, виявлення та усунення недоліків у його роботі та забезпечення у подальшому його належного безперебійного функціонування. Очікується, що експертиза дозволить встановити причини, які призвели до перебоїв роботи Реєстру, та встановить джерело їх виникнення.

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції ініціювало проведення незалежної технічної експертизи ІТС Реєстру у зв’язку з ситуацією, що склалася із функціонуванням інформаційно-телекомунікаційної системи під час проведення другої хвилі е-декларування наприкінці березня 2017 року. До аудиторської комісії запропоновано включити народних депутатів України, міжнародних експертів, представників інститутів громадянського суспільства, а також вітчизняних фахівців у сфері запобігання корупції.