Офіційний веб-сайт
Наприклад, 21.02.2019
Наприклад, 21.02.2019
Для людей з вадами зору

У НАЗК підписали перший Протокол про співпрацю, який стосується політичних партій

Протокол про розуміння та співпрацю був підписаний між Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), яка виконує в Україні проекти технічної допомоги «Програма ефективної і відповідальної політики»

Протокол про розуміння та співпрацю був підписаний між Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), яка виконує в Україні проекти технічної допомоги «Програма ефективної і відповідальної політики». Додатком до Протоколу Наталія Корчак - голова НАЗК та Пітер Ербен - директор IFES в Україні, погодили покроковий план співпраці.

Як зазначала раніше голова НАЗК Наталія Корчак, розробка форми звіту політичної партії про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру, є першочерговим завданням для Агентства на початковому етапі роботи. Цей звіт політичні партії зобов’язані щоквартально подавати до Національного агентства.

Досвід безпосередньої роботи з органами інших країн, які контролюють фінансування політичних партій, дозволить експертам IFES надати ґрунтовні рекомендації фахівцям НАЗК. Наприклад, у рамках співпраці запланований візит голови НАЗК  Наталії Корчак до Грузії для ознайомлення концепції нагляду за політичним фінансуванням, яку IFES допомагав розробити Офісу державного аудиту Грузії. 

Довідка. Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) підтримує право громадян на участь у вільних і справедливих виборах. Незалежна експертна діяльність IFES сприяє вдосконаленню виборчого законодавства та зміцненню спроможності національних інститутів щодо прийняття виважених рішень. Сприяє впровадженню незалежного врядування, та утвердженню демократичних прав шляхом надання технічної допомоги представникам органів адміністрування виборчого процесу, забезпечення участі у політичному процесі незалежно представлених верств суспільства, застосування результатів польових досліджень в оптимізації виборчого циклу. З 1987 року IFES здійснює свою діяльність у 145 країнах світу – як у державах, що розвиваються, так і в країнах усталеної демократії.