Офіційний веб-сайт
Наприклад, 21.04.2019
Наприклад, 21.04.2019
Для людей з вадами зору

В НАЗК підписано протоколи про співпрацю з Міжнародною фундацією виборчих систем

Національне агентство з питань запобігання корупції продовжує співпрацю з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES)

Національне агентство з питань запобігання корупції продовжує співпрацю з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). Відповідні протоколи про порозуміння і співпрацю підписано між Міжнародною фундацією виборчих систем та НАЗК.

“НАЗК сподівається отримати експертну підтримку та залучити технічну допомогу у сфері запобігання політичній корупції у рамках підписаних Протоколів”, - зауважила голова НАЗК Наталія Корчак.

У 2017 році НАЗК продовжить співпрацю з IFES в рамках проектів “Програма ефективної і відповідальної політики (U-RAP) Компонент III” та “Посилення спроможності учасників виборчих процесів”.

У свою чергу директор IFES в Україні Пітер Ербен відзначив важливість співпраці та запевнив у сприянні діалогу та реформуванні у сфері ключових виборчих та політичних питань в Україні.

У рамках співпраці Протокол передбачає низку заходів, серед яких:

- обмін досвідом між НАЗК та органами контролю за політичним фінансуванням інших країн;

- надання допомоги у впровадженні стратегічного плану діяльності НАЗК та запровадженні ефективної моделі навчання суб’єктів, залучених до політичного фінансування (представники політичних партій, організацій громадянського суспільства, ЗМІ тощо).