Офіційний веб-сайт
Наприклад, 19.03.2019
Наприклад, 19.03.2019
Для людей з вадами зору

В НАЗК презентували Методичні рекомендації для тренерів щодо проведення антикорупційних навчань

У Національному агентстві з питань запобігання корупції затверджено Методичні рекомендації для тренерів щодо проведення антикорупційних навчань.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції затверджено Методичні рекомендації для тренерів щодо проведення антикорупційних навчань. Відповідне рішення було ухвалено на черговому засіданні НАЗК.

У вказаних Методичних рекомендаціях визначаються основні підходи до процесу підготовки та планування проведення тренінгів, які покликані бути орієнтиром у роботі уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції та які включають наступні елементи: оцінку потреб, визначення цілей та теми навчання, вибір методів навчання та підготовку навчальних матеріалів.

Крім того Методичні рекомендації містять загальні роз'яснення та пропозиції щодо організації проведення антикорупційних тренінгів, підготовки та обрання форми практичного заняття (ситуаційні завдання, дискусії тощо), а також запропоновані можливий зміст оцінювальної анкети задля визначення результатів антикорупційного навчання.

Використання вказаних Методичних рекомендацій буде корисним для уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції  та іншим зацікавленим особам під час проведення антикорупційних навчань та підвищення професійної кваліфікації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що основними положеннями Конвенції ООН по боротьбі з корупцією передбачено, що Держави-учасниці сприяють утвердженню освітніх програм і програм професійної підготовки з метою забезпечення дотримання принципів коректного і належного виконання функцій держави, підвищення обізнаності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції.

Зі створенням Національного агентства з питань запобігання корупції, яке забезпечує формування та реалізацію державної антикорупційної політики, організація та координація проведення навчань в антикорупційній сфері стали одними з пріоритетних напрямів у його діяльності.

Ознайомитися з презентацією та Методичними рекомендаціями можна за посиланнями.