Офіційний веб-сайт
Наприклад, 18.01.2019
Наприклад, 18.01.2019
Для людей з вадами зору

В НАЗК складено протоколи за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Йдеться про одного з депутатів місцевих рад та одночасно керівника навчального закладу

У Національному агентстві з питань запобігання корупції складено протоколи за порушення вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Йдеться про одного з депутатів місцевих рад та одночасно керівника навчального закладу.

Депутат обласної ради як суб’єкт відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, не повідомив про наявний в нього реальний конфлікт інтересів та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Мається на увазі порушення правил врегулювання конфлікту інтересів в діяльності депутатів місцевих рад (самостійне публічне оголошення про конфлікт інтересів під час засідання) під час підготовки та розгляду обласною радою питання про звіт тимчасової контрольної комісії обласної ради з розгляду звернень навчального закладу та окремого державного підприємства щодо порушення права користування земельними ділянками.

Відповідно до протоколу, депутат обласної ради, маючи приватний інтерес щодо результатів розгляду обласною радою зазначеного питання, публічно не оголосив про нього та проголосував за відповідні рішення ради. Тож, своїми діями він вчинив адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені частинами першою та другою статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідні протоколи про порушення вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів направлені до суду.