Офіційний веб-сайт
Наприклад, 23.10.2018
Наприклад, 23.10.2018
Для людей з вадами зору

В НАЗК вивчали практичні аспекти складання та розгляду в судах протоколів про адмінправопорушення, пов’язані з корупцією

Практичні аспекти складання та розгляду в судах протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, обговорили під час тренінгу, організованому для фахівців Національного агентства з питань запобігання корупції. 

Практичні аспекти складання та розгляду в судах протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, обговорили під час тренінгу, організованому для фахівців Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство).

Тренінг провели заступник Голови Апеляційного суду Київської області Олег Ігнатюк, представник Національної школи суддів України, суддя у відставці Василь Андрійцьо та представники Генеральної прокуратури України Валентина Сеник та Юлія Кулікова.

Учасники розглянули питання визначення та обрахування строків притягнення до відповідальності за адмінправопорушення, пов’язані з корупцією, підстави та порядок оскарження постанов суду у таких категоріях справ. Спікери детально розповіли про проблемні питання, що виникають при розгляді в судах протоколів про адмінправопорушення, пов’язані з корупцією, та акцентували увагу на основних порушеннях, які допускаються при складанні протоколів цієї категорії та призводять до закриття цих справ судом.

Крім того, фахівці Національного агентства отримали відповіді на питання, які їх цікавили, зокрема щодо правомірності застосування вимог статті 22 КУпАП при закритті справ з підстав малозначності правопорушення, можливості апеляційного оскарження постанов суду учасниками розгляду, а також щодо допустимості збору та надання належних доказів про скоєння адмінправопорушення, пов’язаного з корупцією.

Цей захід є одним з низки тренінгів, які проводяться з метою  вдосконалення професійної підготовки працівників апарату Національного агентства. Нагадаємо, що протягом II півріччя цього року в Національному агентстві з питань запобігання корупції  заплановано провести 21 навчальний захід.