Офіційний веб-сайт
Наприклад, 16.02.2019
Наприклад, 16.02.2019
Для людей з вадами зору

В Парижі за участі України відбулось пленарне засідання Антикорупційної мережі для країн Східної Європи та Центральної Азії Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР)

В Парижі відбулось пленарне засідання Антикорупційної мережі Організації економічного співробітництва та розвитку, на якому Україна представила результати виконання рекомендацій, наданих Антикорупційною мережею ОЕСР.

В Парижі відбулось пленарне засідання Антикорупційної мережі Організації економічного співробітництва та розвитку, на якому Україна представила результати виконання рекомендацій, наданих Антикорупційною мережею ОЕСР.

Захід об’єднав 19-те моніторингове засідання Стамбульського плану дій з боротьби проти корупції Антикорупційної мережі ОЕСР та 23-тє засідання моніторингової групи. Під час чергового засідання Стамбульського  плану дій з боротьби проти корупції Антикорупційної мережі ОЕСР Україною був представлений проміжний звіт щодо досягнутого прогресу у виконанні рекомендацій, наданих за результатами четвертого раунду оцінювання України та затверджених на пленарному засіданні Антикорупційної мережі ОЕСР у вересні 2017 року.

Крім того, в рамках заходу було затверджено звіт України щодо проведеної секторальної оцінки (сектор державних підприємств) в рамках четвертого раунду моніторингу. Затвердженні на засіданні результати виконання Україною рекомендацій є дорожньою картою для подальшої їх реалізації.

Також в рамках пленарного засідання Антикорупційної мережі експертами ОЕСР були презентовані результати тематичних досліджень Антикорупційної мережі з питань запобігання корупції на місцевому рівні, окремо з питань конфіскації та незалежності прокурорів у країнах-учасницях Антикорупційної мережі, обговорено методологію проведення моніторингу в рамках Стамбульського плану дій з боротьби проти корупції у зв’язку з переходом до 5-го раунду моніторингу, результати досягнутого Секретаріатом Антикорупційної мережі прогресу щодо реалізації стратегії залучення фінансування до Антикорупційної мережі та щодо підписання Меморандуму про взаєморозуміння між країнами-учасницями Антикорупційної мережі та ОЕСР, а також  обговорено подальшу реалізацію робочої програми Антикорупційної мережі на 2018 рік.

Україну на заході представляла делегація, яку очолив член Національного агентства Серьогін Олександр Юрійович, визначений Кабінетом Міністрів України Національним координатором з питань реалізації Стамбульського плану дій з боротьби проти корупції в рамках Антикорупційної мережі для країн Східної Європи та Центральної Азії ОЕСР.

До делегації увійшли представники Національного агентства України з питань державної служби, Фонду державного майна, Генеральної прокуратури, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Міністерства економічного розвитку і торгівлі Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Національного антикорупційного бюро та державних підприємств.

Наступне пленарне засідання Антикорупційної мережі ОЕСР заплановане на першу половину 2019 року, за результатами якого будуть сформовані нові рекомендації у зв’язку з переходом України до 5-го раунду оцінювання.