Офіційний веб-сайт
Наприклад, 14.11.2018
Наприклад, 14.11.2018
Для людей з вадами зору

В рамках тренінгу працівники НАЗК опрацювали застосування нового закону «Про державну службу»

Експерт Національного агентства з питань державної служби - директор Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Нацдержслужби України Астапов Андрій допом

Експерт Національного агентства з питань державної служби - директор Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Нацдержслужби України Астапов Андрій допоміг працівникам Національного агентства з питань запобігання корупції розібратися в тонкощах застосування нового Закону України “Про державну службу”.

В рамках тренінгу працівники кількох профільних департаментів НАЗК детально розібрали норми нового закону “Про державну службу”, який вступив в силу 10.12.2015 р., та опрацювали низку питань. Зокрема, мова йшла про зміни в порядку застосування спеціальних перевірок, створення патронатних служб, присвоєння рангів державним службовцям, нарахування стажу працівникам Агентства та інше.

Як повідомлялось раніше, до кінця 2016 року в НАЗК планують провести 27 тренінгів із залученням провідних міжнародних експертів Світового банку, Програми розвитку ООН, OECP, Ради Європи в Україні та інших. Реалізує організаційний план-графік тренінгів НАЗК та забезпечує їх проведення відділ організації антикорупційного навчання Департаменту антикорупційної політики.