Офіційний веб-сайт
Наприклад, 23.10.2018
Наприклад, 23.10.2018
Для людей з вадами зору

За ініціативи НАЗК розпочато розробку змін до законодавства щодо державного фінансування політичних партій

За ініціативи Національного агентства з питань запобігання корупції розпочато розроблення змін до законодавства в частині визначення напрямків використання коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій.

За ініціативи Національного агентства з питань запобігання корупції розпочато розроблення змін до законодавства в частині визначення напрямків використання коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій. Необхідність внесення таких змін неодноразово обговорювалась під час робочих нарад в Національному агентстві з представниками політичних партій, які наразі отримують державне фінансування.

Перше засідання робочої групи, створеної для підготовки зазначених змін до законодавства при Підкомітеті з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, відбулося 9 листопада.

В ході засідання представники Національного агентства спільно з народними депутатами України, представниками політичних партій, громадських та міжнародних організацій обговорили законодавчі положення, які потребують зміни. Зокрема, питання цільового використання коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій, конкретизації напрямків таких витрат.

До складу робочої групи увійшли представники усіх політичних партій, представлених у Верховній Раді України, посадові особи секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати, Міністерства фінансів, представники Міжнародної фундації виборчих систем, всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», Центру політико-правових реформ, Українського інституту публічної політики, Ради громадських експертиз при Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.