Офіційний веб-сайт
Наприклад, 20.09.2018
Наприклад, 20.09.2018
Для людей з вадами зору

Проект Закону України "Про захист викривачів корупції"

       

На виконання Стратегії розвитку Національного агентства з питань запобігання корупції на 2017-2020 роки та планів з її реалізації, затверджених рішенням Національного агентства від 22 червня 2017 року № 234, та з метою вдосконалення законодавчого врегулювання захисту викривачів, зокрема в частині розробки дієвих механізмів захисту викривачів, з урахуванням міжнародного досвіду, Національним агентством розроблено проект Закону України "Про захист викривачів корупції".

Проект Закону України "Про захист викривачів корупції" міститься за посиланням: Проект Закону України "Про захист викривачів корупції"

Національне агентство запрошує представників громадськості та експертів до обговорення проекту Закону України "Про захист викривачів корупції". Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 14 травня 2018 року на електронну пошту Відділу з питань політики у сфері захисту викривачів Департаменту організації роботи із запобігання та виявлення корупції: wpp@nazk.gov.ua.

Після опрацювання зауважень та пропозицій Національне агентство проведе публічне громадське обговорення проекту Закону за участі громадськості та експертів.

Відповідальна особа: Карпова Олена Олексіївна, телефон (044) 200-06-39.