Офіційний веб-сайт
Наприклад, 22.10.2018
Наприклад, 22.10.2018
Для людей з вадами зору

Серьогін Олександр Юрійович

Серьогін Олександр Юрійович

Член НАЗК

Народився 9 жовтня 1977 року у м. Рівне.

Трудову діяльність розпочав у 1997 році юрисконсультом юридичної фірми, суміщаючи роботу із навчанням в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Закінчив у 1999 році Інститут міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка та отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Міжнародне право", здобув кваліфікацію магістра міжнародного права, перекладача з англійської мови та був зарахований до аспірантури Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладацьку діяльність розпочав у 2000 році на посаді асистента, а з 2004 року – доцента кафедри міжнародного приватного та митного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2002 році захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук. Продовжуючи підвищувати кваліфікацію, у 2003 році здобув кваліфікацію експерта права ЄС. У 2007 році присвоєно вчене звання доцента кафедри міжнародного приватного та митного права.

Право на заняття адвокатською діяльністю отримав у 2004 році та розпочав індивідуальну адвокатську діяльність, яку з 2007 року продовжив у складі адвокатського об’єднання.

Установчою конференцією адвокатів Київської області у 2012 році був обраний до кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області, куди був переобраний на другий термін Конференцією адвокатів Київської області у 2017 році.

Автор більше 60 наукових праць та публікацій з актуальних проблем приватного права, співавтор постатейного науково-практичного коментаря Цивільного кодексу України, науково-практичного коментаря Закону України «Про міжнародне приватне право», підручника з Міжнародного приватного права, Енциклопедії цивільного права України, Української дипломатичної енциклопедії, Великої української юридичної енциклопедії.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року №542-р призначений членом Національного агентства з питань запобігання корупції, у зв’язку з чим зупинив адвокатську та викладацьку діяльність.