НАЗК направило до суду 9 протоколів щодо врегулювання конфлікту інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 9 протоколів про адмінправопорушення, які стосуються недотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Так, складено 4 протоколи стосовно начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області Назіра Бадахова, який не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів, що виник у зв’язку з виданням наказу про преміювання керівництва управління, згідно з яким преміював себе та вчинив дії в умовах цього конфлікту.

Також складено 2 протоколи стосовно начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Петра Шпиги, який не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час укладання договору щодо придбання та встановлення металопластикових вікон з ТОВ «Інтегра Вест», одним із засновників якого є його сват.

Складено 3 протоколи стосовно депутата Григорівської сільської ради 7 скликання Обухівського району Київської області Івана Плахтієнка, який не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час розгляду на засіданні сесії Григорівської сільської ради питання про відведення йому, дружині та сину земельної ділянки у приватну власність.

Відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту   інтересів – частиною другою цієї статті.