НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
2189
роз'яснень
надано
135
приписів
внесено
1188
протоколів
складено
60
всього публічних викликів
щодо надання пояснень
Перевірка конфлікту інтересів

Представники НАЗК роз’яснили проблемні питання декларування неповнолітніх дітей від попередніх шлюбів, які проживають окремо

Посилання скопійовано
Представники НАЗК роз’яснили проблемні питання декларування неповнолітніх дітей від попередніх шлюбів, які проживають окремо

Відомості про неповнолітню дитину члена сім’ї суб’єкта декларування від попереднього шлюбу, яка проживає окремо від такого члена сім’ї суб’єкта декларування, не підлягають відображенню у декларації.

Про це представники Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства повідомили під час тренінгу «Фінансовий контроль – проблемні аспекти», який проходив минулого тижня в Запоріжжі за сприяння обласної ради.

«Статтею 1 Закону до членів сім’ї суб’єкта декларування віднесено неповнолітніх дітей самого суб’єкта декларування, навіть за умови окремого проживання. Тому декларуванню у розділі 2.2 «Відомості про членів сім’ї суб’єкта декларування» підлягають відомості про неповнолітню дитину самого суб’єкта декларування, навіть якщо ця дитина проживає в іншій сім’ї», – зазначив представник Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Іван Михайлов.

Нагадаємо, Національне агентство спільно з Українською школою урядування упродовж жовтня – грудня проводять низку регіональних тренінгів для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

6 Березня 2022
Нацагентство з питань запобігання корупції запускає Штаб гуманітарної допомоги при НАЗК для підтримки Української армії та постраждалих від агресії росії
3 Березня 2022
Голова НАЗК закликав іноземні антикорупційні органи сприяти посиленню санкцій проти росії та закриттю неба над Україною
2 Березня 2022
ДОКУМЕНТ Закликаємо європейські антикорупційні органи підтримати вступ України до ЄС
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр