За І квартал 2019 року НАЗК отримало 267 звітів політичних партій, за результатами аналізу затверджено перші 62 висновки

Національне агентство з питань запобігання корупції  затвердило 62 висновки за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі –Звіт). За результатами аналізу виявлено порушення у Звітах трьох політичних партій.

Факти порушень встановленого порядку або строків подання Звіту політичної партії виявлені у Звітах політичних партій «Нова демократія», «Соборність», «Селянська партія України». Вказані порушення передбачають адміністративну відповідальність за статтею 212-21 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 Переважна більшість із затверджених Національним агентством 62 висновків є висновками за Звітами політичних партій, які не здійснювали діяльність у звітному періоді.

Станом на сьогодні до Національного агентства надійшли 267 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  (за І квартал 2019 року).

Нагадаємо, що відповідно до частини чотирнадцятої статті 17 Закону України «Про політичні партії в Україні» аналіз звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, підготовка і затвердження висновку за результатами такого аналізу здійснюються Національним агентством з питань запобігання корупції у строк, що не перевищує двох місяців з дня його надходження.