27 Січня 2020

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ!

Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує представників антикорупційних громадських об’єднань взяти участь в обговоренні проєкту змін до постанови Кабінетів Міністрів України від 20 листопада 2019 року № 952 щодо:

  • Порядку проведення конкурсу з формування складу Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції;
  • Положення про Громадську раду при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Метою зустрічі є концептуальне обговорення пропонованих Національним агентством змін.

Обговорення відбудеться в четвер, 30 січня о 15.00 у приміщені Національного агентства за адресою: м. Київ, бульвар Дружби народів, 28.

Для участі в обговоренні необхідно зареєструватися, надіславши лист на електронну пошту study@nazk.gov.ua та вказавши контактні дані учасника.

Концепція змін Порядку проведення конкурсу з формування складу Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції та Положення про Громадську раду при Національному агентстві з питань запобігання корупції

17 грудня о 12:21

Анонс! 

У четвер 19 грудня з 13.00 до 14.00 в прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» (м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5-А) відбудеться прес-конференція на тему: «Підсумки роботи т.в.о. голови НАЗК Наталії Новак».

Під час прес-конференції запланована ґрунтовна доповідь Наталії Новак про результати роботи за період перебування на посаді тимчасово виконуючої обов’язки голови НАЗК, а також буде представлено бачення реалізації засад антикорупційної політики та подальшого перезавантаження роботи Національного агентства з питань запобігання корупції.

Також будуть порушені питання:
🔹співпраця НАЗК з державними органами;
🔹міжнародне співробітництво та міжнародна технічна допомога;
🔹взаємодія з громадськістю та ЗМІ;
🔹як зробити так, щоб декларування доходів чиновниками перетворилося на цивілізований інститут;
🔹як включити механізм моніторингу способу життя й декларування витрат, щоб схема запобігання корупції все ж таки реально запрацювала;
🔹зміни у структурі агентства.

До участі запрошені представники засобів масової інформації, виконавчої влади, громадських організацій та громадські активісти.

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.


 4 грудня о 11:19

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права з 9 до 13 грудня 2019 року Національне агентство з питань запобігання корупції проведе низку заходів. Вони розпочнуться Антикорупційною лекцією для студентів та Днем відкритих дверей для школярів.

  • Спеціалісти Національного агентства прочитають для студентів Антикорупційну лекцію «Тепер я знаю як!» у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
  • 9 грудня в Національному агентстві пройде День відкритих дверей для фіналістів конкурсу дитячого малюнка «Доброчесність долає корупцію». Фахівці Національного агентства проведуть «Урок доброчесності» для київських старшокласників.