Поштова адреса Національного агентства: Україна, м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28, 01103; e-mail: info@nazk.gov.ua

Режим роботи Національного агентства: з  9.00 до 18.00, у п‘ятницю з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Контакт-центр: +38(044)200-06-94.

Графік роботи Контакт-центру:

 • понеділок – п’ятниця : з 9.00 до 18.00

Технічна допомога по роботі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” та “Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення”: +38(044)200-06-94 ; e-mail: support@nazk.gov.ua

Графік роботи технічної допомоги:

 • понеділок – п’ятниця : з 9.00 до 18.00

Найчастіші питання та відповіді “Технічної допомоги”


Перед початком роботи з Реєстром:

 • потрібно отримати кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) в одного із кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (далі – КНЕДП). Перелік КНЕДП можна переглянути за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry;
 • потрібно мати персональну електронну поштову скриньку (у разі відсутності персональної електронної поштової скриньки потрібно її створити). Рекомендуємо у назві поштової скриньки не використовувати символи “-”, “_”. Також не рекомендується використовувати поштові скриньки, розташовані у домені RU (наприклад: хххххх@mail.ru);
 • для коректної роботи з Реєстром рекомендуємо використовувати інтернет-браузер Google Chrome останньої версії. Для встановлення інтернет-браузера Google Chrome Ви можете перейти за посиланням:                               https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html.Якщо Ви вже зареєстровані в Реєстрі, але змінили кваліфікований електронний підпис (ЕЦП), Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua/login і скористатись посиланням: "Я змінив свій особистий ключ". У полі "Електронна адреса, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті" вкажіть електронну адресу, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті та натисніть кнопку «Вислати код відновлення». Зайдіть в поштову скриньку та знайдіть лист «Зміна кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) перейдіть за посиланням. Для зміни кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) оберіть Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (АЦСК), оберіть файл особистого ключа та вкажіть пароль від нього, натисніть кнопку "Змінити кваліфікований електронний підпис (ЕЦП)".

Будь ласка, зверніться до кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг та отримайте новий кваліфікований електронний підпис (ЕЦП) з вірно внесеними даними (дані повинні бути занесені з використанням української розкладки клавіатури) та повторно пройдіть реєстрацію з новим кваліфікованим електронним підписом (ЕЦП).


Будь ласка, оберіть файл з особистим ключем у полі "Особистий ключ", скориставшись кнопкою "Обрати".


Будь ласка, вкажіть пароль доступу до особистого ключа у полі "Пароль особистого ключа"


Будь ласка, переконайтесь, що у полі "Пароль особистого ключа" вказано вірний пароль. Якщо Ви втратили пароль доступу до особистого ключа, будь ласка, зверніться до одного із кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг https://czo.gov.ua/ca-registry та отримайте новий кваліфікований електронний підпис (ЕЦП) після чого виконайте зміну Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) в Реєстрі, скориставшись функцією "Я змінив свій особистий ключ".


Будь ласка, перед повторним входом натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F5 на клавіатурі.


Будь ласка, переконайтеся, що на вашому ПК встановлено актуальну дату та час, а також перевірте чи опубліковані сертифікати Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) на сайті кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (АЦСК) яким Вам видано кваліфікований електронний підпис.


Будь ласка, зверніться до одного із кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг https://czo.gov.ua/ca-registry та отримайте новий кваліфікований електронний підпис (ЕЦП) після чого виконайте зміну Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) в Реєстрі, скориставшись функцією "Я змінив свій особистий ключ"


Будь ласка, виконайте зміну Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) в Реєстрі, скориставшись функцією "Я змінив свій особистий ключ".


Будь ласка, виконайте зміну Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) в Реєстрі, скориставшись функцією "Я змінив свій особистий ключ".


Будь ласка, якщо Ви використовуєте файл особистого ключа, закрийте «ПОВІДОМЛЕННЯ ОПЕРАТОРУ» та оберіть «Використовувати файл з особистим ключем».
Якщо Ви використовуєте захищений носій, будь ласка, інсталюйте програмне забезпечення доступне за посиланнями у «ПОВІДОМЛЕННІ ОПЕРАТОРУ».


Необхідно увійти до Вашої поштової скриньки, вказаної під час першої авторизації, відкрити лист «Підтвердження реєстрації | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ» та перейти за наведеним у листі посиланням. У разі, якщо Ви не знаходите лист у папці «Вхідні» Вашої поштової скриньки, перевірте папку «Спам».


Будь ласка, переконайтеся у правильності вибору кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (АЦСК), який Вам видав кваліфікований електронний підпис (ЕЦП), у полі "Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг (АЦСК)" та повторно здійсніть вхід до Реєстру.


Будь ласка, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F5 на клавіатурі.


Будь ласка, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F5 на клавіатурі.


Для коректної роботи з Реєстром рекомендуємо використовувати інтернет-браузер Google Chrome останньої версії. Для встановлення інтернет-браузера Google Chrome Ви можете перейти за посиланням: https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html.


Для того, щоб внесена персональна інформація зберігалась, Вам потрібно працювати з документами на одному комп’ютері в одному інтернет-браузері (рекомендується Google Chrome) та не очищувати кеш браузера.


Якщо при заповненні окремих розділів постійно виникають помилки, спробуйте видалити дані цього кроку за допомогою корзинки у верхньому правому куті розділу та заповніть цей розділ знову.


Будь ласка, знайдіть поданий документ у публічній частині за посиланням: https://public.nazk.gov.ua, зазначивши прізвище, ім'я та по батькові у полі "Пошук". Відкрийте документ, який необхідно роздрувати. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Р на клавіатурі та натисніть кнопку "Друк" у вспливаючому вікні.


Якщо Ви вже зареєстровані в Реєстрі, але змінили кваліфікований електронний підпис (ЕЦП), Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua/login і скористатись посиланням: "Я змінив свій особистий ключ". У полі "Електронна адреса, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті" вкажіть електронну адресу, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті та натисніть кнопку «Вислати код відновлення». Зайдіть в поштову скриньку та знайдіть лист «Зміна кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) перейдіть за посиланням. Для зміни кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) оберіть Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (АЦСК), оберіть файл особистого ключа та вкажіть пароль від нього, натисніть кнопку "Змінити кваліфікований електронний підпис (ЕЦП)".


Будь ласка, вимкніть розширення Вашого браузера та змініть налаштування антивірусного програмного забезпечення для забезпечення можливості передачі запитів за протоколом HTTP (5).


Будь ласка, зверніться до служби технічної підтримки support@nazk.gov.ua. В листі зазначте Ваше ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та текст помилки.


Будь ласка, зменшіть масштаб сторінки браузера (комбінація клавіш «Ctrl» + «-» на клавіатурі.)


Будь ласка, зверніться до служби технічної підтримки support@nazk.gov.ua. В листі зазначте Ваше ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), персональну поштову скриньку.

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, будь ласка, зверніться до технічної допомоги за електронною адресою support@nazk.gov.ua

-

 • Направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки.

 • У темі листа зазначайте суть Вашого питання.

 • У листі необхідно зазначити Ваше ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

З одного технічного питання направляйте тільки ОДИН лист до технічної допомоги. Направляючи кілька листів Ви тільки створюєте додаткові складнощі у роботі служби технічної допомоги і тим самим затримуєте отримання відповіді на Ваші питання.

-

Довідка щодо роботи “Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення” +38(044)200-06-90 e-mail: support@nazk.gov.ua

Повідомити про корупційне правопорушення +38(044)200-06-91

 • понеділок – п’ятниця: з 9-ї год до 18 год. із щоденною перервою з 13 год. до 13 год. 45 хв.;
 • в автоматичному режимі через автовідповідач: понеділок – п’ятниця з 18 год. до 9 год. та цілодобово у неробочі дні (святкові та вихідні)

Інформація для ЗМІ: 
Представництва в мережі Інтернет: FacebookTwitterInstagram, Telegram-каналYoutube
Підписатися на розсилку новин: goo.gl/eurTLy

Акредитація здійснюється відповідно до статті 26 Закону України “Про інформацію”

Телефонний довідник НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції
НОВІКОВ Олександр Федорович  +38(044)200-08-30

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

СУХОСТАВЕЦЬ Роман Миколайович  +38(044)200-08-21

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

ПРЕСНЯКОВ Іван Євгенійович  +38(044)200-08-23

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

СТАРОДУБЦЕВ  Олександр Євгенійович +38(044)200-08-22

керівник апарату Національного агентства з питань запобігання корупції

ХОХИЧ Ігор Михайлович  +38(044)200-08-26

заступник керівника апарату Національного агентства з питань запобігання корупції

ДРОБКО Ігор Олександрович  +38(044)200-08-85

керівник Департаменту антикорупційної політики КАЛМИКОВ Дмитро Олександрович  +38(044)200-08-32

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ аналізу загальних показників та причин корупції  +38(044)200-06-49
 • Відділ формування, координації та моніторингу антикорупційної політики
 • Відділ міжнародного співробітництва
 • Відділ моніторингу та оцінки діяльності Національного агентства

керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції ДЕРКАЧ Сергій Анатолійович   +38(044)200-08-33

e-mail: info@nazk.gov.ua

Управління стратегічного аналізу з питань запобігання корупції  +38(044)200-06-37

 • Відділ аналізу корупційних ризиків
 • Відділ проведення антикорупційної експертизи +38(044)200-06-37
 • Відділ навчання та оцінки роботи уповноважених підрозділів +38(044)200-06-37

Управління координації уповноважених підрозділів та виконання антикорупційних програм

Управління захисту викривачів та обробки повідомлень про корупцію +38(044)200-06-39 

 • Відділ роботи з повідомленнями про корупцію та контрольної діяльності +38(044)200-06-40
 • Відділ роботи з викривачами +38(044)200-06-39

Департамент з питань  дотримання законодавства про конфлікт інтересів та обмежень щодо запобігання корупції +38(044)200-06-28

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ моніторингу та виявлення правопорушень +38(044)200-06-27
 • Відділ розгляду повідомлень та запобігання правопорушенням +38(044)200-06-29
 • Перший відділ перевірок +38(044)200-06-30
 • Другий відділ перевірок +38(044)200-06-31

керівник Департаменту запобігання політичній корупції ЧОРНУЦЬКА Ганна Юріївна  +38(044)200-06-33

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ моніторингу та перевірок ризикових операцій
 • Відділ проведення перевірок
 • Відділ планування, аналізу та узагальнення результатів роботи
 • Відділ зовнішньої комунікації

Управління проведення обов’язкових повних перевірок +38(044)200-06-95

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Перший відділ
 • Другий відділ

Управління проведення повних перевірок +38(044)200-06-88

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Перший відділ
 • Другий відділ

Управління проведення спеціальних перевірок та моніторингу способу життя +38(044)200-06-89

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ контролю за своєчасністю подання декларацій +38(044)200-06-89
 • Відділ моніторингу способу життя +38(044)200-06-89
 • Відділ проведення спеціальних перевірок +38(044)200-06-96

Управління просвітницької роботи та навчальних програм

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ просвітницької роботи
 • Відділ розробки і впровадження навчальних програм

керівник Юридичного управління ЛЮБЧЕНКО Ярослав Павлович +38(044)200-08-37

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ загальноправової роботи
 • Відділ представництва інтересів в судах
 • Відділ інформаційно-роз’яснювальної роботи

керівник Управління інформаційно-аналітичних систем та захисту інформації  КОВТУНЕНКО Анна Георгіївна +38(044)200-06-42

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ із забезпечення роботи державних реєстрів НАЗК +38(044)200-06-43+38(044)200-06-94
 • Відділ захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах +38(044)200-08-28
 • Відділ інформаційно-технічного забезпечення та обслуговування інформаційних ресурсів НАЗК

Управління документообігу та контролю +38(044)200-08-27

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ обробки та реєстрації кореспонденції
 • Відділ розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації +38(044)200-06-35
 • Відділ забезпечення роботи структурних підрозділів та контролю
 • Сектор організаційно-методичної роботи та з питань архівної справи

Управління по роботі з персоналом +38(044)200-08-35

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ організації добору та адаптації персоналу +38(044)200-08-35
 • Відділ кадрового адміністрування та професійного розвитку +38(044)200-08-31

керівник Управління планово-фінансової діяльності‚ бухгалтерського обліку та звітності ПАНЧЕНКО Олександра Юріївна +38(044)200-06-44

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ бухгалтерського обліку та звітності  +38(044)200-06-44
 • Планово-фінансовий відділ +38(044)200-08-36

Управління матеріально-технічного забезпечення та експлуатації +38(044)200-08-38

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ організаційного забезпечення +38(044)200-06-79
 • Відділ ресурсного забезпечення +38(044)200-08-39
 • Головний спеціаліст з публічних закупівель

керівник Управління внутрішнього контролю НОРЕЦЬ Роман Юрійович +38(044)200-08-24

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ внутрішнього контролю
 • Відділ з питань запобігання корупції

Відділ обробки звернень (контакт-центр) +38(044)200-06-94

e-mail: info@nazk.gov.ua

Відділ комунікацій та інформаційної політики +38(044)200-06-36

e-mail: press@nazk.gov.ua

Головний спеціаліст з режимно-секретної роботи

e-mail: info@nazk.gov.ua

Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

e-mail: info@nazk.gov.ua