Поштова адреса Національного агентства: Україна, м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28, 01103; e-mail: info@nazk.gov.ua

Режим роботи Національного агентства: з  9.00 до 18.00, у п‘ятницю з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

«Гаряча лінія», з надання відповідей на питання щодо заповнення декларацій та роботи з Реєстром декларацій: +38(044)200-06-94.

Технічна допомога по роботі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” та “Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення”: +38(044)200-06-94 ; e-mail: support@nazk.gov.ua

Графік роботи технічної допомоги:

 • понеділок – четвер: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45.
 • п’ятниця: з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Найчастіші питання та відповіді “Технічної допомоги”


Перед початком роботи з Реєстром:

 • потрібно отримати кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) в одного із кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (далі – КНЕДП). Перелік КНЕДП можна переглянути за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry;
 • потрібно мати персональну електронну поштову скриньку (у разі відсутності персональної електронної поштової скриньки потрібно її створити). Рекомендуємо у назві поштової скриньки не використовувати символи “-”, “_”. Також не рекомендується використовувати поштові скриньки, розташовані у домені RU (наприклад: хххххх@mail.ru);
 • для коректної роботи з Реєстром рекомендуємо використовувати інтернет-браузер Google Chrome останньої версії. Для встановлення інтернет-браузера Google Chrome Ви можете перейти за посиланням:                               https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html.Якщо Ви вже зареєстровані в Реєстрі, але змінили кваліфікований електронний підпис (ЕЦП), Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua/login і скористатись посиланням: "Я змінив свій особистий ключ". У полі "Електронна адреса, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті" вкажіть електронну адресу, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті та натисніть кнопку «Вислати код відновлення». Зайдіть в поштову скриньку та знайдіть лист «Зміна кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) перейдіть за посиланням. Для зміни кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) оберіть Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (АЦСК), оберіть файл особистого ключа та вкажіть пароль від нього, натисніть кнопку "Змінити кваліфікований електронний підпис (ЕЦП)".

Будь ласка, зверніться до кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг та отримайте новий кваліфікований електронний підпис (ЕЦП) з вірно внесеними даними (дані повинні бути занесені з використанням української розкладки клавіатури) та повторно пройдіть реєстрацію з новим кваліфікованим електронним підписом (ЕЦП).


Будь ласка, оберіть файл з особистим ключем у полі "Особистий ключ", скориставшись кнопкою "Обрати".


Будь ласка, вкажіть пароль доступу до особистого ключа у полі "Пароль особистого ключа"


Будь ласка, переконайтесь, що у полі "Пароль особистого ключа" вказано вірний пароль. Якщо Ви втратили пароль доступу до особистого ключа, будь ласка, зверніться до одного із кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг https://czo.gov.ua/ca-registry та отримайте новий кваліфікований електронний підпис (ЕЦП) після чого виконайте зміну Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) в Реєстрі, скориставшись функцією "Я змінив свій особистий ключ".


Будь ласка, перед повторним входом натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F5 на клавіатурі.


Будь ласка, переконайтеся, що на вашому ПК встановлено актуальну дату та час, а також перевірте чи опубліковані сертифікати Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) на сайті кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (АЦСК) яким Вам видано кваліфікований електронний підпис.


Будь ласка, зверніться до одного із кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг https://czo.gov.ua/ca-registry та отримайте новий кваліфікований електронний підпис (ЕЦП) після чого виконайте зміну Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) в Реєстрі, скориставшись функцією "Я змінив свій особистий ключ"


Будь ласка, виконайте зміну Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) в Реєстрі, скориставшись функцією "Я змінив свій особистий ключ".


Будь ласка, виконайте зміну Вашого кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) в Реєстрі, скориставшись функцією "Я змінив свій особистий ключ".


Будь ласка, якщо Ви використовуєте файл особистого ключа, закрийте «ПОВІДОМЛЕННЯ ОПЕРАТОРУ» та оберіть «Використовувати файл з особистим ключем».
Якщо Ви використовуєте захищений носій, будь ласка, інсталюйте програмне забезпечення доступне за посиланнями у «ПОВІДОМЛЕННІ ОПЕРАТОРУ».


Необхідно увійти до Вашої поштової скриньки, вказаної під час першої авторизації, відкрити лист «Підтвердження реєстрації | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ» та перейти за наведеним у листі посиланням. У разі, якщо Ви не знаходите лист у папці «Вхідні» Вашої поштової скриньки, перевірте папку «Спам».


Будь ласка, переконайтеся у правильності вибору кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (АЦСК), який Вам видав кваліфікований електронний підпис (ЕЦП), у полі "Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг (АЦСК)" та повторно здійсніть вхід до Реєстру.


Будь ласка, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F5 на клавіатурі.


Будь ласка, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F5 на клавіатурі.


Для коректної роботи з Реєстром рекомендуємо використовувати інтернет-браузер Google Chrome останньої версії. Для встановлення інтернет-браузера Google Chrome Ви можете перейти за посиланням: https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html.


Для того, щоб внесена персональна інформація зберігалась, Вам потрібно працювати з документами на одному комп’ютері в одному інтернет-браузері (рекомендується Google Chrome) та не очищувати кеш браузера.


Якщо при заповненні окремих розділів постійно виникають помилки, спробуйте видалити дані цього кроку за допомогою корзинки у верхньому правому куті розділу та заповніть цей розділ знову.


Будь ласка, знайдіть поданий документ у публічній частині за посиланням: https://public.nazk.gov.ua, зазначивши прізвище, ім'я та по батькові у полі "Пошук". Відкрийте документ, який необхідно роздрувати. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Р на клавіатурі та натисніть кнопку "Друк" у вспливаючому вікні.


Якщо Ви вже зареєстровані в Реєстрі, але змінили кваліфікований електронний підпис (ЕЦП), Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua/login і скористатись посиланням: "Я змінив свій особистий ключ". У полі "Електронна адреса, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті" вкажіть електронну адресу, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті та натисніть кнопку «Вислати код відновлення». Зайдіть в поштову скриньку та знайдіть лист «Зміна кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) перейдіть за посиланням. Для зміни кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) оберіть Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (АЦСК), оберіть файл особистого ключа та вкажіть пароль від нього, натисніть кнопку "Змінити кваліфікований електронний підпис (ЕЦП)".


Будь ласка, вимкніть розширення Вашого браузера та змініть налаштування антивірусного програмного забезпечення для забезпечення можливості передачі запитів за протоколом HTTP (5).


Будь ласка, зверніться до служби технічної підтримки support@nazk.gov.ua. В листі зазначте Ваше ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та текст помилки.


Будь ласка, зменшіть масштаб сторінки браузера (комбінація клавіш «Ctrl» + «-» на клавіатурі.)


Будь ласка, зверніться до служби технічної підтримки support@nazk.gov.ua. В листі зазначте Ваше ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), персональну поштову скриньку.

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, будь ласка, зверніться до технічної допомоги за електронною адресою support@nazk.gov.ua

-

 • Направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки.

 • У темі листа зазначайте суть Вашого питання.

 • У листі необхідно зазначити Ваше ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

З одного технічного питання направляйте тільки ОДИН лист до технічної допомоги. Направляючи кілька листів Ви тільки створюєте додаткові складнощі у роботі служби технічної допомоги і тим самим затримуєте отримання відповіді на Ваші питання.

-

Довідка щодо роботи “Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення” +38(044)200-06-90 e-mail: support@nazk.gov.ua

Повідомити про корупційне правопорушення +38(044)200-06-91

 • понеділок – п’ятниця: з 9-ї год до 18 год. із щоденною перервою з 13 год. до 13 год. 45 хв.;
 • в автоматичному режимі через автовідповідач: понеділок – п’ятниця з 18 год. до 9 год. та цілодобово у неробочі дні (святкові та вихідні)

Інформація для ЗМІ: 
Представництва в мережі Інтернет: FacebookTwitterInstagramYoutube
Підписатися на розсилку новин: goo.gl/eurTLy

Акредитація здійснюється відповідно до статті 26 Закону України “Про інформацію”

Телефонний довідник НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції
НОВІКОВ Олександр Федорович  +38(044)200-08-30

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

СУХОСТАВЕЦЬ Роман Миколайович  +38(044)200-08-21

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

ПРЕСНЯКОВ Іван Євгенійович  +38(044)200-08-23

керівник апарату Національного агентства з питань запобігання корупції

ХОХИЧ Ігор Михайлович  +38(044)200-08-26

заступник керівника апарату Національного агентства з питань запобігання корупції

ДРОБКО Ігор Олександрович  +38(044)200-08-85

керівник Департаменту координації антикорупційної політики КАЛМИКОВ Дмитро Олександрович  +38(044)200-08-32

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ аналізу та реалізації антикорупційної політики +38(044)200-08-32
 • Відділ нормативного забезпечення реалізації антикорупційної політики
 • Відділ організації антикорупційного навчання +38(044)200-06-48
 • Відділ міжнародної співпраці та протокольних заходів +38(044)200-06-47

керівник Департаменту організації роботи із запобігання та виявлення корупції ДЕРКАЧ Сергій Анатолійович   

+38(044)200-08-33

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ з питань розробки та моніторингу виконання антикорупційних програм +38(044)200-06-37(anticor_program@nazk.gov.ua)
 • Відділ взаємодії з уповноваженими підрозділами (особами) із запобігання та виявлення корупції +38(044)200-06-38
 • Відділ з питань політики у сфері захисту викривачів +38(044)200-06-39
 • Відділ з питань обробки повідомлень про корупцію +38(044)200-06-40+38(044)200-06-91

Департамент моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції

+38(044)200-06-28

e-mail: info@nazk.gov.ua

Департамент перевірки декларацій та моніторингу способу життя  

+38(044)200-06-92

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ проведення повних перевірок +38(044)200-06-95
 • Відділ моніторингу способу життя +38(044)200-06-93
 • Відділ проведення спеціальних перевірок +38(044)200-06-96
 • Відділ контролю за своєчасністю подання декларацій +38(044)200-06-89
 • Відділ аналітичної та роз’яснювальної роботи +38(044)200-08-29

керівник Департаменту з питань запобігання політичній корупції ЧОРНУЦЬКА Ганна Юріївна  +38(044)200-06-33

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ роботи із політичними партіями, що отримують державне фінансування на статутну діяльність
 • Відділ роботи із політичними партіями, що не отримують державне фінансування на статутну діяльність +38(044)200-08-34
 • Відділ моніторингу діяльності політичних партій та супроводу виявлених порушень
 • Відділ аналітично-інформаційного забезпечення +38(044)200-06-34

Управління організаційно-адміністративного забезпечення 

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ забезпечення діяльності керівництва НАЗК
 • Організаційний відділ
 • Відділ ресурсного забезпечення та експлуатації
 • Сектор публічних закупівель +38(044)200-08-39

керівник Управління інформаційно-аналітичних систем та захисту інформації КОВТУНЕНКО Анна Георгіївна +38(044)200-06-42

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ із забезпечення роботи державних реєстрів НАЗК +38(044)200-06-43+38(044)200-06-94
 • Відділ захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах +38(044)200-08-28
 • Відділ інформаційно-технічного забезпечення та обслуговування інформаційних ресурсів НАЗК

керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності ПАНЧЕНКО Олександра Юріївна +38(044)200-06-44

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ бухгалтерського обліку та звітності  +38(044)200-06-44
 • Планово-фінансовий відділ +38(044)200-08-36

 Управління документального забезпечення та контролю  +38(044)200-08-27

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ обробки та реєстрації вхідної кореспонденції +38(044)200-08-27
 • Відділ обробки та реєстрації вихідної кореспонденції
 • Відділ контролю та архівних справ
 • Сектор з питань доступу до публічної інформації +38(044)200-06-35

 Управління персоналом

e-mail: info@nazk.gov.ua

керівник Управління правового забезпечення ПЕРОВА Олена Володимирівна +38(044)200-08-37

e-mail: info@nazk.gov.ua

 • Відділ нормативно-експертної роботи
 • Відділ правозастосування та судового представництва +38(044)200-08-37

керівник Відділу інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ (прес-служба) СВИРИДЕНКО Олександр Борисович +38(044)200-06-36

e-mail: press@nazk.gov.ua