НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
11
Іван ПРЕСНЯКОВ

Іван ПРЕСНЯКОВ

Заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції
Контакти

Приймальня: +38(044)200-08-21

Графік прийому
Важливо. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 особистий прийом громадян Головою Національного агентства, його заступниками відкладено до завершення карантину.
Біографія
Декларації

Заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

Політолог за освітою, яку здобув у Києво-Могилянській академії.

Також навчався в Центрі соціальних студій при Інституті філософії та соціології Польської академії наук, де отримав ступінь магістра (MA degree with merit), спеціалізація «Суспільство та політика», диплом видано Університетом Ланкастера, Великобританія.

Працював у неурядових аналітичних центрах, таких як Міжнародний центр перспективних досліджень, Український інститут публічної політики; був помічником-консультантом Голови (пізніше – заступника Голови) парламентського комітету з питань антикорупційної політики; також має досвід керівної роботи у проєктах міжнародної технічної допомоги Україні у сфері запобігання корупції (в тому числі в проектах Програми розвитку ООН в Україні та Агентства США з міжнародного розвитку).

Працюючи у парламенті та проектах технічної допомоги безпосередньо долучався до розробки, адвокації та впровадження ключового законодавства з питань запобігання корупції (Закону «Про запобігання корупції», «Про Національне антикорупційне бюро України» та інших).

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 24 січня 2020 року № 39-к/тр призначений заступником Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр