НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
8
Олександр СТАРОДУБЦЕВ

Олександр СТАРОДУБЦЕВ

Заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції
Контакти

Приймальня: +38(044)200-08-22

Графік прийому
Важливо. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 особистий прийом громадян Головою Національного агентства, його заступниками відкладено до завершення карантину.
Біографія
Декларації

Заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

Навчався в Харківському університеті «Харківський політехнічний інститут», отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування (MBA) у Києво-Могилянській бізнес-школі, а також був одним із перших учасників програми «Ukrainian Emerging Leaders Program» Стенфордського Університету (США).

Один із ініціаторів реформи державних закупівель «Prozorro», співзасновник громадянської платформи «Нова Країна» та освітньої ініціативи «Відкритий університет Майдану».

Очолював Національне агентство з питань державної служби, департамент регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також офіс міжнародної фінансової корпорації.

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 12 травня 2020 року № 438-к/тр призначений заступником Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр