НАЗК
UA 01103 Київ бульвар Миколи Міхновського, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
Ярослав ЛЮБЧЕНКО

Ярослав ЛЮБЧЕНКО

Заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції 
Контакти

e-mail: info@nazk.gov.ua

Біографія
Декларації

Заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції 

Народився 19 серпня 1991 року в смт Новоархангельськ Кіровоградської області.

Освіта

У 2013 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» за спеціальністю «правознавство».

Навчався на програмах з європейської інтеграції, міжнародного права та публічного менеджменту за кордоном (Вища ризька школа права (Riga Graduate school of Law) (Латвія), Університет Тарту (Естонія), Школа державної політики Лі Куан Ю (Сінгапур), Арбітражній Академії (Франція) та інших).

Доктор філософії в галузі права.

Професійна діяльність 

З 10 лютого 2023 року — заступник Голови НАЗК.

У НАЗК Ярослав Любченко відповідає за такі напрями:

  • розбудова доброчесності у сфері безпеки та оборони, місцевих органах публічної влади, використовуючи найкращі практики та міжнародні стандарти OECD, ЄС та НАТО;
  • розвиток інституту викривання корупції;
  • проведення антикорупційної експертизи та мінімізація корупційних ризиків у різних сферах, зокрема, під час повоєнної відбудови.

Кар’єру в НАЗК Ярослав Любченко розпочав у 2020 році з посади заступника керівника апарату, а згодом очолив юридичне управління.

2016 – 2020 рр. — молодший, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України.

2017 – 2019 рр. — консультант з права в ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Прозоро.Продажі та ТОВ «Делойт Консалтинг Оверсіз Проджектс» USAID Health Reform Support Project.

Лютий 2016 – квітень 2016 рр. – головний спеціаліст відділу досудового врегулювання спорів Управління представництва інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України.

Грудень 2015 – лютий 2016 рр. – головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в місті Києві. 

контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр