Офіційний веб-сайт
Наприклад, 21.03.2019
Наприклад, 21.03.2019
Для людей з вадами зору

Яким чином можна відправити електронне звернення через офіційний веб-сайт Національного агентства?

   

Для того, щоб відправити електронне звернення щодо надання роз’яснень з питань застосування актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб, заповніть форму відправки електронного звернення.

1. Вам буде запропоновано декілька варіантів заповнення форми електронного звернення:

  • за допомогою направлення сканованої копії або фотокопії
  • з використанням електронно-цифрового підпису

2.Для направлення електронного звернення з використанням електронно-цифрового підпису Вас запитають про категорію Вашого звернення.

3.Після вибору потрібної категорії електронного звернення, Вам необхідно вказати наступну інформацію:

  • своє П.І.Б.;
  • місце проживання,
  • поштову (електронну) адресу,
  • номер засобу зв’язку;
  • орган, у якому працюєте;
  • повне найменування посади, яку обіймаєте;
  • іншу, детальну інформацію, яка надасть змогу зробити правильний аналіз викладених у зверненні фактів для надання належного роз’яснення.

4.Також, Ви повинні викласти суть порушеного питання (Ви можете написати повідомлення розміром до 6 000 символів, а також відправити файл розміром до 50 мегабайт).

5.Для захисту системи від нападів з мережі Інтернет Вам пропонується ввести у спеціальну графу символи, які зображені на малюнку.

6.Після передачі електронного звернення, Ви отримуєте контрольний номер в якості доказу його передачі до Національного агентства.

Враховуючи те, що обов’язковим реквізитом письмового звернення є підпис особи, яка його подає, у разі надсилання електронного звернення без використання електронного цифрового підпису, воно може мати вигляд скан-копії або фотокопії.

Для того щоб відправити електронне звернення без використання електронно-цифрового підпису, у вигляді скан-копії або фотокопії, достатньо завантажити зразок такого звернення перейшовши за посиланням. (натисніть тут для завантаження)

Після завантаження та заповнення, звернення потрібно відсканувати (сфотографувати), прикріпити у відповідну форму на офіційному веб-сайті Національного агентства та відправити.

 

Яку інформацію можна отримати, надіславши електронне звернення через офіційний веб-сайт Національного агентства?

Які вимоги до електронного звернення?

Перейти до заповнення форми

Зразок звернення