НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Голова НАЗК Олександр Новіков провів зустріч з Головою Фонду державного майна України Рустемом Умєровим

Голова НАЗК Олександр Новіков провів зустріч з Головою Фонду державного майна України Рустемом Умєровим

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков провів зустріч з новопризначеним Головою Фонду державного майна України Рустемом Умєровим.

Під час зустрічі вони обговорили шляхи посилення співпраці між відомствами задля запобігання та боротьби з корупцією у секторі управління державним майном, а також забезпечення й підвищення прозорості процесів приватизації. 

Так, Олександр Новіков і Рустем Умєров спланували взаємодію у рамках реалізації Антикорупційної стратегії до 2025 року та Державної антикорупційної програми, а також мінімізацію корупційних ризиків під час конфіскації майна підсанкційних російських та білоруських суб'єктів.

Керівники відомств обговорили співробітництво в рамках меморандуму про співпрацю, який був підписаний у травні 2020 року. 

«Документ дозволяє забезпечити оперативний обмін інформацією між органами, зокрема даними про керівників державних підприємств стосовно яких проводиться перевірка на предмет вчинення корупційних правопорушень. Це допомагає забезпечити доброчесність працівників системи та організувати належне управління об’єктами на етапі їх підготовки до прозорої приватизації», – зазанчив Голова НАЗК Олександр Новіков 

Крім того, завдяки підписаному меморандуму НАЗК отримало доступ до Єдиної бази даних звітів про оцінку, що допомагає виявляти неправдиві дані про вартість нерухомості в деклараціях. 

Голова Фонду державного майна України Рустем Умєров повідомив, що робота Фонду стане ще більш прозорою та базуватиметься на основі принципу “хочеш керувати підприємством – купуй і керуй”. 

Голова НАЗК Олександр Новіков підкреслив спільну мету роботи органів: “Виконання НАЗК та ФДМУ Державної антикорупційної програми має на меті не пізніше 2025 року забезпечити повну відповідність України критеріям вступу до ЄС та Організації економічного розвитку та співробітництва”.

Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua