НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Дослідження корупції

  • Дослідження НАЗК
  • Бібліотека досліджень
  • Індекс сприйняття корупції

Результати опитування «Корупція в Україні: розуміння, сприйняття, поширеність» (2017) Звіт за результатами соціологічного дослідження рівня корупції та рівня сприйняття корупції, здійсненого в 2017 році соціологічною компанією GfK Ukraine за підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в Україні в рамках реалізації проекту «Підтримка діагностики, моніторингу та переслідування корупції в Україні». Дослідження, що включало опитування підприємців, експертів та населення, проведене за Методикою стандартного опитування щодо рівня корупції в Україні, розробленою НАЗК.

Аналітичний звіт

Презентація основних результатів дослідження

  Результати опитування «Корупція в Україні 2020: розуміння, сприйняття, поширеність» Звіт за результатами другої хвилі соціологічного дослідження за Методикою стандартного опитування щодо рівня корупції в Україні. Дослідження, що включало опитування підприємців, експертів та населення, проведене у 2020 році соціологічною компанією Info Sapiens за фінансової підтримки Антикорупційної Ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI). Дані дослідження представлені у порівнянні з першою хвилею, проведеною у 2017 році.

Аналітичний звіт

Презентація основних результатів дослідження

Англомовна версія звіту

  Результати опитування «Корупція в Україні 2021: розуміння, сприйняття, поширеність» Звіт за результатами соціологічного дослідження за Методикою стандартного опитування щодо корупції в Україні, затвердженою у 2021 році наказом НАЗК. Дослідження, що включало опитування населення та представників бізнесу, проведене у 2021 році соціологічною компанією Info Sapiens за фінансової підтримки Антикорупційної Ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI). Дані дослідження представлені, де це було можливим, порівняно з результатами попередніх хвиль досліджень (2017 рік, 2020 рік).

Аналітичний звіт

Англомовна версія звіту

Презентація основних результатів дослідження

Англомовна версія презентації основних результатів дослідження

  Результати опитування «Корупція в Україні 2022: розуміння, сприйняття, поширеність» Звіт за результатами соціологічного дослідження за Методикою стандартного опитування щодо корупції в Україні. Дослідження, що включало опитування населення та представників бізнесу, проведене у 2022 році соціологічною компанією Info Sapiens за фінансової підтримки Антикорупційної Ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI). Дані дослідження представлені, де це було можливим, порівняно з результатами попередніх хвиль досліджень (2017 рік, 2020 рік, 2021 рік).

Аналітичний звіт

Презентація основних результатів дослідження

Англомовна версія аналітичного звіту

Англомовна версія презентації основних результатів дослідження

Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua