НАЗК
UA 01103 Київ бульвар Миколи Міхновського, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Вилучення відомостей з Реєстру

Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення

Наказ про внесення змін до Положення від 31.03.2022 № 122/22

https://ips.ligazakon.net/document/view/RE37724?an=1

8. Підставами для вилучення з Реєстру відомостей про особу, яка вчинила корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, є:

1) ухвала суду про скасування вироку;

2) винесення виправдувального вироку;

3) відновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження;

4) скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення;

5) розпорядчий документ або судове рішення про скасування розпорядчого документа про накладення дисциплінарного стягнення;

6) заява особи, яка з 24 лютого 2022 року до припинення або скасування воєнного стану брала безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України у складі Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

Вилучення відомостей з Реєстру на підставі пп. 6 п. 8 розділу ІІ Положення здійснюється за наступним алгоритмом:

1. Особа надсилає до Національного агентства:

заява про вилучення відомостей з Реєстру (Додаток 4 до Положення);

копію паспорта;

копію військово-облікового документа (іншого документа, що посвідчує особу військовослужбовця та підтверджує її безпосередню участь
з 24 лютого 2022 року до припинення або скасування воєнного стану у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України);

згоду  на обробку персональних даних (зразок).

2. Реєстратор перевіряє інформацію, зазначену у заяві та долучених документах, шляхом направлення запиту до відповідного органу.

3. Після надходження до Національного агенсттва підтвердження інформації, зазначеної у заяві особи, відомості стосовно неї вилучаються з Реєстру, про що Реєстратор листом інформує особу.

Слід зазначити, що заява про вилучення відомостей з Реєстру (додаток 4) направляється до Національного агентства виключно у разі участь особи, відомості про яку внесено до реєстру, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України у складі державних органів та військових формувань, визначених пп. 6 п. 8 розділу ІІ Положення.

У разі наявності підстав для вилучення з Реєстру відомостей про особу, яка вчинила корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, передбачених пп 1-5 п. 8 розділу ІІ Положення, заяву про вилучення відомостей з Реєстру (додаток 4) до Національного агентства направляти не потрібно.

В таких випадках достатньо направити лист-звернення (в довільної форми), у якому обов’язково зазначити інформацію про особу, відомості про яку внесено до Реєстру та підставу виключення відомостей, передбачених Положенням, із долученням підтверджуючих документів.

Уся інформація, що надходить до Національного агентства, перевіряється Реєстратором та у разі її підтвердження відомості про особу вилучаються з Реєстру, про що обов’язково інформується особа.

контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр