Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю

На наступному тижні (27 вересня - 1 жовтня) Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує 12 осіб для надання пояснень про можливі порушення вимог Законів України «Про запобігання корупції» та «Про політичні партії в Україні».
Так, через порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів запрошується Сергій Бичков, Очаківський міський голова Миколаївської області — 30 вересня - 1 жовтня.
Крім того, у зв’язку з поданням недостовірних відомостей у декларації запрошуються:
- Герман Андес, заступник начальника відділу Державної фіскальної служби України — 27 вересня, 11:00;
- Володимир Крейденко, народний депутат — 29 вересня, 10:00-12:00.
- Павло Ревунов, колишній начальник Управління СБУ в Чернігівській області — 28 вересня, 10:00;
- Юрій Гузько, колишній заступник начальника режимно-секретного управління- начальник відділу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України — 28 вересня, 10:00;
Щоби з’ясувати обставини можливих порушень порядку подання фінансової звітності, для надання пояснень запрошуються представники таких політичних партій:
28 вересня:
- Олександр Омельченко («Єдність»);
- Андрій Палкін («Українці»);
- Олександр Окладний («Лівобережна громада»);
- Євген Шевчук («Динамо»);
- Любов П’ятенко («Бджола»).
Нагадаємо, що перелік осіб, яких НАЗК запрошує для надання пояснень, розміщується також на офіційному вебсайті Агентства в розділі «Моніторинг діяльності НАЗК».
