Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочинає новий етап реалізації проекту створення та впровадження сховища даних/системи видобутку даних (DWH/DM), що відбудеться за фінансової підтримки наших міжнародних партнерів – програми Сприяння доброчесності в публічному секторі (Pro-integrity).
Ця система забезпечить ефективне управління даними та значно покращить аналітичні можливості Агентства.
Реалізація цього проекту дозволить НАЗК автоматизувати процеси отримання, систематизації, зберігання та аналізу інформації для попередження корупційних правопорушень та виявлення закономірностей.
DWH/DM, зокрема, дасть можливість використовувати алгоритми дослідження даних (Data Mining) для: визначення випадків, в яких найбільш вірогідно відбуваються правопорушення, пов’язані з корупцією (формування ступеню ризику); автоматичного визначення проблемних положень в текстах нормативних актів при проведенні антикорупційної експертизи тощо.
22 лютого НАЗК вже провело відкриту зустріч з експертами та ІТ-компаніями, які мають досвід побудови сховища даних. За підсумками цієї зустрічі були враховані ключові виклики та налагоджено співпрацю з міжнародними партнерами.
Наразі Pro-integrity здійснює розробку технічних вимог до системи з урахуванням відповідних стандартів.
Ми вдячні міжнародним партнерам за підтримку у впровадженні цього амбіційного проекту. Ця ініціатива є важливим кроком на шляху до створення в НАЗК ефективної системи управління даними.
Довідково:
Проект «Сприяння доброчесності у публічному секторі» (Pro-Integrity) – це 5-річна програма, яка стартувала в грудні 2023 року в Україні і здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO) та впроваджується DAI Global.