Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало адміністративні протоколи, які стосуються конфлікту інтересів. Зокрема, стосовно двох народних депутатів, які скористалися депутатськими повноваженнями для вирішення свої особистих питань під час війни.
Що порушили посадовці?
Заступник Голови НАЗК Артем Ситник склав адміністративні протоколи через виявлення ознак порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» стосовно:
- народного депутата України Анатолія Остапенка, який скористався своїм правом на депутатське звернення та написав до голови Житомирської обласної військової адміністрації (ОВА) щодо надання його сину права пересуватись по м. Житомир і Житомирській області на власному транспорті під час комендантської години, що становило його приватний інтерес (ч. 2. ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) – вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).
- народного депутата України Василя Петьовки, який звернувся до голови Закарпатської ОВА щодо надання права вільного пересування через державних кордон України для його сина, двоюрідного брата та батька дружини сина, що становило його приватний інтерес (ч. 2. ст. 172-7 КУпАП).

