Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки декларування недостовірних відомостей у колишнього заступника міністра на понад 10 млн грн. Ці факти встановлені за результатами повної перевірки його декларації за 2021 рік.
Так, декларант відобразив наявність у члена сім’ї (дружини) готівки на понад 10 млн грн та зазначив, що вони набуті до шлюбу і є її особистим надбанням. Крім того, документів на підтвердження джерел отримання грошових активів не надав.
Під час повної перевірки встановлено, що розмір отриманих дружиною законних доходів у період часу з 1998 по 2021 рік не дозволяв накопичити таку суму.
За результатами перевірки НАЗК склало обґрунтований висновок за ознаками ч. 2 ст. 366-2 ККУ (внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації) та направило його до Національного антикорупційного бюро України.
На підставі вказаних матеріалів розпочато досудове розслідування.
Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Повний перелік осіб, стосовно яких розпочато повні перевірки, а також результати перевірок можна знайти тут.
Що відбувається з декларацією після її подання? Читайте тут.