НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

НАЗК та Міжнародна антикорупційна академія підписали меморандум про співпрацю для забезпечення навчання посадовців у рамках процесу відбудови

Посилання скопійовано
НАЗК та Міжнародна антикорупційна академія підписали меморандум про співпрацю для забезпечення навчання посадовців у рамках процесу відбудови

Національне агентство з питань питань запобігання корупції (НАЗК) та Міжнародна антикорупційна академія (IACA) підписали меморандум про взаєморозуміння щодо забезпечення українських посадовців  необхідними антикорупційними інструментами під час післявоєнної відбудови.

IACA — міжнародна організація та вищий навчальний заклад, до складу якого входять 76 держав-учасниць і чотири міжнародні організації. Академія є єдиною міжнародною організацією, мандат якої спрямований виключно на боротьбу з корупцією. Зокрема, IACA забезпечує освітні заходи у сфері протидії корупції для фахівців з державного та приватного секторів, а також науковців, журналістів та представників громадянського суспільства.

Співпраця буде зосереджена навколо антикорупційних процесів під час повоєнної відбудови України, обміну досвідом та інформацією між українськими та міжнародними експертами щодо виявлення та запобігання корупції, впровадження сучасних освітніх практик і технологій у сфері запобігання корупції.

«Міжнародна антикорупційна академія відіграє надважливу роль в антикорупційній освіті по всьому світу. НАЗК як орган, який відповідає за формування антикорупційної політики України, впевнене, що цей меморандум допоможе нам .. пришвидшити впровадження культури доброчесності як серед публічних службовців, так і у бізнес середовищі та поміж всіх громадян. Лише так Україна буде достатньо сильною, щоб перемогти, відновитись та модернізуватись, вступити в ЄС», — пояснив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Декан IACA Томас Штельцер зазначив, що «IACA готова підтримувати НАЗК у зміцненні його можливостей у боротьбі з корупцією. Ефективні антикорупційні процедури будуть мати особливе значення в контексті зусиль післявоєнної відбудови України. IACA готова допомагати Україні у підвищенні кваліфікації її спеціалістів із боротьби з корупцією через навчання та інші форми технічної допомоги».

Крім того, він додав, що IACA сприяє впровадженню Конвенції ООН проти корупції (UNCAC), пропонуючи технічну допомогу та розбудову потенціалу країн. «Ми допомагаємо партнерам створити культуру нульової толерантності до корупції на національному рівні», – наголосив Томас Штельцер.

НАЗК продовжує збільшувати свою мережу партнерів для реалізації спільних проєктів та ініціатив. Поміж організацій, з якими НАЗК уже співпрацює на підставі меморандуму:  Міністерство цифрової трансформації, Фонд державного майна, Центральна виборча комісія, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, «Канцелярська сотня», «Антикорупційний штаб»,  lifecell, Рух «Чесно» та «Громадянська мережа «ОПОРА».Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

9 Грудня 2022
На світлому боці: як НАЗК працювало під час війни?
8 Грудня 2022
4500 осіб під санкціями, найбільший у світовій історії пакет персональних санкцій та санкційний портал: результати роботи МРГ за 100 днів
8 Грудня 2022
Голова НАЗК та Посол Японії обговорили пріоритетні напрями співпраці та роль НАЗК у процесі повоєнної відбудови України
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр