НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Компанії з реєстру НАЗК «Міжнародних спонсорів війни» відтепер в базі даних World-check, яку використовують для перевірки контрагентів у всьому світі

Посилання скопійовано
Компанії з реєстру НАЗК «Міжнародних спонсорів війни» відтепер в базі даних World-check, яку використовують для перевірки контрагентів у всьому світі

Відтепер усі компанії, які продовжують співпрацювати з агресором та включені до списку «Міжнародних спонсорів війни», а також ті, що будуть додаватися до нього у майбутньому, вносяться до бази даних World-Check з метою захисту фінансового сектора всіх країн світу від спонсорів російської війни.  

Таку відповідь отримало Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) від міжнародної компанії LSEG, власників  Refinitiv – оператора бази World-Check.

«Іноземні компанії, які продовжують співпрацю із росією, незважаючи на санкційні обмеження, потрапили до World-check – найбільшої у світі бази для перевірки контрагентів щодо зв’язків з терористичними організаціями, шахрайством тощо. Це створить їм суттєві проблеми у подальшій підтримці війні, адже банки і страхові компанії використовують World-check для оцінки ризиків. Відтак, співучасники війни будуть обмежені у вільному доступі до особистих і корпоративних фінансів», – зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Нагадаємо, що список «Міжнародних спонсорів війни» розроблено НАЗК та розміщено на порталі «Війна і санкції». Туди входять міжнародні компанії, які забезпечують державний та приватний сектор товарами і послугами критичного призначення, а також поповнюють бюджет країни агресора, тим самим фінансуючи війну.

Наразі до списку включені такі компанії, як Насперс, ТМС Танкерс Лтд, Мінерва Марін, Тенамаріс Шіпс Менеджмент Інк, Дельта Танкерс Лтд, Дайнаком Танкерс Менеджмент Лтд, Леруа Мерлен, ОупенУей Груп. Детальніше – на Порталі «Війна і санкції».

 

 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

3 Грудня 2022
Як обрати доброчесного працівника в компанію: НАЗК презентувало нові методичні рекомендації для бізнесу
30 Листопада 2022
АНОНС Як наймати працівників у бізнесі, щоб мінімізувати корупційні ризики: НАЗК спільно з партнерами презентують нові методичні рекомендації
30 Листопада 2022
Як зменшити рівень корупції в містобудуванні та земельній сфері: пропозиції ДАП
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр