НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

НАЗК направило до суду 15 адмінпротоколів за минулий тиждень, у тому числі стосовно народного депутата та двох суддів

Посилання скопійовано
НАЗК направило до суду 15 адмінпротоколів за минулий тиждень, у тому числі стосовно народного депутата та двох суддів

Протягом 14 – 18 лютого Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до суду 15 адміністративних протоколів про порушення антикорупційного законодавства.

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено й направлено до суду шість протоколів стосовно таких осіб:

  • Михайло Лаба, народний депутат України. Не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів під час  голосування за проект Постанови Верховної Ради України «Про присудження у 2021 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування», у якому порушувалось питання, що становило його приватний інтерес. Відповідно до вказаної  Постанови лауреатами Премії стали дев’ять осіб, серед яких значиться депутат Закарпатської обласної ради, директор установи «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» Лаба Михайло Михайлович, який є близькою особою, а саме – сином народного депутата (два протоколи).
  • Діана Бабинець, Голова Рахівської районної ради. Не повідомила про реальний конфлікт інтересів, а також вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, який виник під час прийняття рішень про преміювання працівників Рахівської районної ради, зокрема і її самої (два протоколи);
  • Олександр Карпов, заступник начальника відділу санітарної охорони територій Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області. Не повідомив про реальний конфлікт інтересів, а також вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів. Так, він провів оцінювання результатів службової діяльності головного спеціаліста відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Карпової С.П. за 2021 рік. З цією працівницею посадовець перебуває у сімейних стосунках, адже вона є його дружиною (два протоколи).

Через порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності було складено один протокол стосовно Артема Загоруйко, начальника відділу технічних засобів митного контролю Департаменту адміністративно-господарської діяльності Державної митної служби України. У  період  з 08.07.2021 по 03.12.2021 він входив до складу виконавчого органу підприємства, що має на меті одержання прибутку.

За порушення обмеження щодо одержання подарунків складено й направлено до суду один протокол стосовно Світлани Хомченко,  судді Марганецького міського суду Дніпропетровської області. Суддя отримала подарунки у вигляді грошових коштів, вартість яких перевищує два прожиткових мінімуми, встановлених для працездатних осіб, тобто більше 4540 грн. 

Через несвоєчасне подання декларації було складено й направлено до суду два протоколи:

  • Павло Бондар, колишній дізнавач сектору дізнання Ужгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області;
  • Олена Феодосієва, колишній заступник директора департаменту Херсонської обласної державної адміністрації.

Через несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані було складено один протокол стосовно Ірини Григоренко, судді Печерського районного суду м. Києва. 

Через порушення вимог встановленого порядку або строків подання звіту політичної партії складено й направлено до суду два протоколи стосовно таких осіб:

  • Людмила Кошара, керівник політичної партії «Партія «Відродження»; 
  • Володимир Козленко, Керівник політичної партії «Громадянський рух «Хвиля». 

За порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії складено два протоколи стосовно Ірини Гайдамачук (фізична особа – підприємець,  внескодавець політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»). 

З переліком складених протоколів можна ознайомитися в розділі «Моніторинг діяльності НАЗК». 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

30 Вересня 2022
«Антикорупційна стратегія може стати основною рамкою для запобігання корупційних ризиків під час відновлення України», – заступник Голови НАЗК Андрій Вишневський
29 Вересня 2022
Проект постанови Уряду про переведення ветеранів, ВПО, дітей загиблих воїнів на навчання за бюджетні кошти містить корупційні ризики, – експертиза НАЗК
28 Вересня 2022
«Реалізація Антикорупційної стратегії допоможе залучити значні інвестиції в Україну», – Олександр Новіков під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр