НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
11
383
протоколів
складено
221
обгрунтованих
висновків скасовано
3118
направлено матеріалів
до Нацполіції
27 тис.
проведених
спецперевірок
Своєчасності подання декларацій та спецперевірки

НАЗК та lifecell запускають проєкт протидії корупції в телеком-галузі

Посилання скопійовано
НАЗК та lifecell запускають проєкт протидії корупції в телеком-галузі

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та мобільний оператор lifecell запускають спільний проєкт «Телеком проти корупції». Ця ініціатива є першим в Україні прикладом державно-приватного партнерства задля ефективного стимулювання розкриття корупційних злочинів. Відповідний меморандум було підписано під час зустрічі у Міжнародний день боротьби з корупцією.

Мета проєкту «Телеком проти корупції» — стимулювати всіх учасників телеком-ринку, державних службовців та місцеві органи влади, які взаємодіють з телеком-індустрією, неухильно дотримуватись вимог законодавства у своїй діяльності,  бути об’єктивними та неупередженими.

У рамках цієї ініціативи lifecell забезпечуватиме матеріальну винагороду викривачам корупційних злочинів у телеком-галузі, заохочуючи викривати всі корупційні явища в індустрії.

Меморандум є відкритим для підписання всіма учасниками ринку, які прагнуть запроваджувати кращі практики протидії корупції.

«Галузь телекому є однією з найбільш корумпованих у світі. Штрафи за корупційні злочини в цій галузі минулого року у світі становили більше 2 мільярдів доларів. І про ці корупційні злочини стало відомо завдяки викривачам. Ми віримо, що в Україні теж є люди, які готові викривати корупцію. НАЗК та lifecell заохочуватимуть та захищатимуть таких українців. Раді підписати меморандум про співпрацю з lifecell сьогодні, у Міжнародний день боротьби з корупцією», — відзначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Як працює механізм протидії корупції?

  • У разі виявлення корупційних схем у телеком-галузі викривач має повідомити органи досудового розслідування про вчинення відповідного злочину.
  • Грошові винагороди за викриття корупційних злочинів, які оцінюються в суму, яка перевищує 10 млн грн, забезпечує держава.
  • lifecell сплачуватиме додаткову грошову винагороду за викриття корупційних злочинів у сфері телекомунікацій, розмір або збитки від яких становлять суму до 10 млн грн. Відповідно викривач корупційних схем у телеком-галузі буде отримувати грошову винагороду від lifecell до 1 млн грн (10% від предмету корупційного злочину), якщо за фактом поданої ним інформації буде викрито корупційний злочин та винесено обвинувальний вирок суду.

Таким чином спільними зусиллями НАЗК і lifecell будуть заохочувати та підтримувати усіх викривачів корупційних злочинів у галузі.

Андрій Осіпов, керівник юридичного департаменту lifecell зазначив: «Ми дуже раді бути новатором антикорупційних практик у телеком-індустрії. І ми щиро вдячні нашим колегам із НАЗК, разом із якими ми розробляли необхідні процедури й сьогодні запускаємо проєкт «Телеком проти корупції». Я впевнений, що об’єднавши зусилля ми зможемо стимулювати розкриття та зменшення кількості всіх корупційних злочинів у галузі, незалежно від їхнього масштабу. Чесні та прозорі умови на телеком-ринку сприятимуть безперешкодному розвитку технологій та прискорять розбудову цифрової держави в Україні».

Детальніше про повні умови проєкту можна прочитати за посиланням:  https://www.lifecell.ua/uk/whistleblower/

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

3 Грудня 2021
НАЗК направило до суду 23 адмінпротоколи за тиждень
3 Грудня 2021
У законопроекті про забезпечення житлом військовослужбовців та членів їх сімей наявні корупційні ризики — антикорупційна експертиза НАЗК
3 Грудня 2021
На наступному тижні НАЗК запрошує 13 осіб для надання пояснень
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр