Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у місті Києві за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, у тому числі за матеріалами повної перевірки декларації за 2023 рік Національного агентства з питань запобігання корупції, посадовцю Шляхово-експлуатаційного управління Солом’янського району міста Києва повідомлено про підозру в недостовірному декларуванні на понад 5,5 млн грн.
Під час перевірки, зокрема, встановлено, що посадовець приховав реальну вартість квартири (понад 4,7 млн грн) та машиномісця (понад 716 тис. грн) в елітному житловому комплексі столиці, оформлених на дружину.
Посадовцю інкримінується внесення до декларації завідомо недостовірних відомостей (ч. 1 ст. 366-2 КК України).
Повну перевірку декларації було розпочато на основі повідомлення Антикорупційного центру “МЕЖА”.
Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Повний перелік осіб, стосовно яких НАЗК проводить повні перевірки, а також результати перевірок можна знайти тут.
Що відбувається з декларацією після її подання? Читайте тут.